כשרותעל הכשרות:

"יהלום" קייטרינג לאירועים למהדרין - כל המוצרים כשרים למהדרין (מהבדצ"ים המובילים בלבד), כל הירק חסלט ועובר תהליך ניקיון במים וסבון, העופות והבשרים בהכשרים בד"צ יורה דעה או בית יוסף.


למעוניינים, ניתן להזמין מנות קייטרינג משובח שעומד תחת פיקוח צמוד של משגיחי כשרות מטעם בד"צ יורה דעה (לקבלת התעודה צרו קשר כאן). כל האוכל ארוז וסגור עם חותמת הבד"צ, ובנוסף - אישור הזמנה של בד"צ יורה דעה, הכולל את פירוט המשלוח. יתכנו שינויים קלים בתפריטים ובמחירים.


אנו פועלים מסביב לשעון, כדי להעניק שירות יוצא דופן, וחשוב לנו מאוד שלקוחותינו יהיו המרוצים ביותר, מהאיכות, מהשפע, מהכשרות, וממחירים מנצחים.

על מה חשוב לשים לב בבחירת קייטרינג?


1. חומרי גלם - שחומרי הגלם איכותיים וטריים, לא מעובדים, לא ממוחזרים וכו'
2. אוכל טעים - שהשף יודע להפוך את חומרי הגלם למנות טעימות, שכולם אוהבים ונהנים..
3. כשרות מהודרת - אין כמו קייטרינג לאירועים למהדרין, המקובל על 99% משומרי הכשרות.

לתפריט קייטרינג יהלום


אם אתם מזמינים קייטרינג לאירוע הכולל גם את הפקת האירוע, חשוב מאוד לבדוק את "רמת הארגון וההפקה של האירוע". מה זה כולל?
1. איך הצוות עורך את השולחנות? גודל, צורה מיקום... האם הם מעניקים את מלוא תשומת לב לבקשות השונות של בעלי האירוע? האם הם שמים לב לפרטים הקטנים? כמו רחבת כניסה, רחבת ריקודים, בר שתיה, מקום לצלם, מקום לשמירת חפצים ועוד..
2. איך הקייטרינג מגיש את המנות? האם הצוות מקפיד על ההיגיינה? האם המנות מוגשות בצורה מעוצבת ואסתטית?
3. מהי רמת המקצועיות של הצוות? האדיבות, הנועם? האם הצוות קשוב  לבקשות של האורחים?

הפקת אירוע כוללת מרכיבים רבים, ובפרט אם מחפשים קייטרינג לאירועים מהדרין, כדי לענות לצורך של האורחים שלכם, חשוב מאוד לא להתפשר על שאר המרכיבים באוכל, האיכות הטעם השפע, וכמובן ההיגיינה.

כשאתם מזמינים מקייטרינג יהלום אתם בידיים טובות. אנחנו יודעים בדיוק מה חשוב לכם, ועושים הכל שתצטרפו למועדון הלקוחות שלנו, שחוזרים אלינו שוב ושוב. בגלל האיכות, בגלל הכשרות, בגלל המחיר, ובעיקר בגלל האהבה שלנו. האהבה לאירועים, לאנשים ולאוכל. אתם מוזמנים להצטרף למועדון הלקוחות הנהנים ביותר.