שירות מלצרים לאירועים

מחפשים שירות מלצרים לאירועים? הגעתם למקום הנכון!! אנחנו נעניק לכם את שירותי המלצרים לאירועים שיעניקו לכם ראש שקט לשמחה מושלמת. שירות מלצרים לאירועים כולל עריכת השולחנות, הגשת האוכל במטבח, הגשת האוכל לסועדים בהגשת בופה או הגשה אישית, ופינוי המתחם בסוף האירוע.

מי מזמין שירות מלצרים לאירועים?

עורכים חגיגה משפחתית ורוצים ליהנות כמו שצריך מהחגיגה? אל תעבדו קשה. יש לנו מלצרים מצויינים שישמחו להיות שותפים אתכם בשמחה שלכם ולתת לכם שירות מלא לאירוע. 

יש לכם אירוע קהילתי? הכנסת ספר תורה? הילולא? או להבדיל אזכרה? אל תעבדו קשה. יש לנו מלצרים שיעשו לכם את כל העבודה, ואתם? תיהנו מכל רגע. 

יש לכם קייטרינג או שאתם מכינים אוכל ממש טוב ומזמינים מכם אירוע, אבל אין לכם מי שיפיק את האירוע? אל תעבדו קשה. יש לנו את הפתרונות המושלמים בשבילכם. שירות מלצרים לאירועים. וניהול אירועים וי. אי. פי. 

לפתרונות נוספים לשמחה מושלמת:
השכרת כלים לאירועים
עיצוב שולחנות לאירועים
חופה להשכרה 
כסא כלה להשכרה 

מחיר שירות מלצרים לאירועים

ביהלום הפקות אנו דוגלים בשקיפות מלאה מול כל הלקוחות, ולכן כל המחירים של מכלול השירותים מוצגים בצורה ברורה ושקופה ביותר. 

ביהלום 2 מסלולים לשירותי מלצרות לאירועים:
מסלול 1 - "לפי מלצר" 
במסלול זה, התשלום לפי כמות המלצרים. התשלום למלצר - 350 ש"ח לאירוע. התשלום לראש צוות 500 ש"ח לאירוע.

כמות מלצרים נדרשת לאירוע: כל מלצר אחראי על הגשה לכמות של בין 20 ל- 36 סועדים. ההערכה מדויקת יותר תוכל להינתן בשיחת טלפון, על פי מבנה האירוע, וסוג ההגשה. האם ההגשה בכלים פורצלן או חד פעמי? בהגשה אישית או מרכזית? האם יש מנת ביניים או לא? האם האירוע מתמשך או שהוא קצר? 

כמו כן, באירועים גדולים יותר, יש צורך בכח אדם נוסף לצורך ההגשה במטבח. ובאירועים מעל 300 איש יש צורך ב2 ראשי צוותים שיהיו אחראים על סנכרון מלא של כל העובדים באירוע. בשיחה הטלפונית נוכל להעריך בצורה יותר מדויקת את הכמות הנדרשת לאירוע.

מסלול 2 - "לפי מנה" על פי הפירוט הבא:

שירותי מלצרות לאירועים  - 20 ש"ח לסועד.

שירות מלצרים לאירועים עם כלים חד פעמיים - 15 ש"ח לסועד.

שירות מלצרים לאירועים בהגשת בופה - 15 ש"ח לסועד.

שירות ניהול אירועים וי. אי. פי. - 25 ש"ח לסועד.


שירותי מלצרות לאירועים  - 20 ש"ח לסועד.

מה זה כולל? עריכת השולחנות, הגשת האוכל במטבח, מילצור לשולחנות (אישית או מרכזית לפי החלטתכם) ופינוי המתחם.

שירות מלצרים לאירועים בהגשת בופה - 15 ש"ח לסועד.

מה זה כולל? עריכת השולחנות, הגשת האוכל במטבח, הגשת האוכל לשולחן בופה, ופינוי המתחם.

שירות מלצרים לאירועים עם כלים חד פעמיים - 15 ש"ח לסועד.

מה זה כולל? עריכת השולחנות, הגשת האוכל במטבח, הגשת האוכל (אישית או מרכזית לפי החלטתכם) ופינוי המתחם

שירות ניהול אירועים וי. אי. פי. - 25 ש"ח לסועד. 

מה זה כולל?

ניהול אירועים v.i.p של יהלום הפקות, מיועד לאירועים יוקרתיים שנדרשת בהם תשומת לב קפדנית לכל פרט, וכולל שלושה אלמנטים עיקריים:

• תכנון האירוע בצורה מדוייקת עד לפרטים הקטנים. בפגישה המקדימה שלנו ננתח את המרכיבים הייחודיים של האירוע, נתכנן יחד את הלו"ז בצורה מדויקת, נעבור על רשימת אנשי המקצוע והספקים אם צריך לעדכן או להדגיש להם פרטים חשובים, נתכנן את סדר הישיבה סביב השולחנות לפי הסדר הרצוי, ובמידת הצורך למצוא פתרונות לאישורי הגעה. 

• ניהול האירוע במהלך האירוע – בשעות שלפני האירוע נדרשת היערכות מקסימלית, כל הספקים מתחילים להגיע למקום, ואתם צריכים להתכונן בעצמכם. זה השלב בו אנחנו נכנסים לווליום גבוה. אנחנו נתאם את הגעת כל הספקים, נמקם כל אחד, ונעניק להם את השירות המידי. ליהלום הפקות מנהל אירועים אשר תפקידו העיקרי לפקח על התנהלות כל הספקים, לוודאות שהם עושים את עבודתם על פי הסיכומים, לטפל בבעיות שעלולות לצוץ תוך כדי, וכמובן, להעניק לאורחים את מלוא תשומת לב הנדרשת, מענה לשאלות ובירורים של האורחים ולשמחה מושלמת..

• ניתן להוסיף במחיר מיוחד: שירות מלצרים לאירועים וי. אי. פי. אף אחד לא רוצה להתפשר על רמת המלצרים, איכות העבודה, ותשומת לב לכל אורח ואורח, במיוחד לא באירועים חשובים במיוחד. ליהלום צוות מלצרים לאירועי וי. אי. פי. שיעניקו לכם ולאורחים את תחושת הרוגע והשלוה לשמחה מושלמת.