עיצוב שולחנות לאירועים

עיצוב שולחנות לאירועים

אתם לקראת אירוע חשוב בחייכם.. מה חשוב לכם? שזה לא יהיה סתם אירוע. התחושה הכי קשה שיכולה להיות לבעל שמחה, שכולם יבואו וילכו, ואף אחד לא ירגיש שזז לו משהו בלב. איך יוצרים את הרגש הקטן הזה? מה יגרום לכל מי שייכנס לאירוע שלכם, להרגיש תחושה מיוחדת? כמובן שיש הרבה מאוד גורמים שאם תשימו לב אליהם גם האירוע שלכם יהיה וואו..

אני רוצה לתת לכם דוגמא:

אתם שמים לב לאווירה המאוד שמחה, צבעונית אבל יוקרתית? יש כאן שילוב חזק מאוד של יוקרה וסטייל עם מגוון צבעים כדי לייצר את החמימות והנעימות באירוע.. חשוב מאוד שתקחו את האלמנטים הללו בחשבון, כשאתם מחליטים על צבעים וסגנונות באירוע שלכם.

ביהלום מגוון מרכזי שולחן בסגנונות שונים, פמוטים זהב עם פרחים, קלנדברות עם נרות הידורית, קריסטלים, זרי פרחים ועוד סגנונות נוספים. אנחנו משדרגים ומחדשים כל הזמן, כך שתוכלו לבחור בסגנון המועדף עליכם ביותר. 

השכרת מרכזי שולחן לאירועים

ליהלום שירות ייחודי לעיצוב אירועים:
השכרת מרכזי שולחן לאירועים כולל הובלה וסידור המרכזי שולחן על השולחנות במחיר מיוחד: 100 ש"ח בלבד.

שמחה מושלמת מתחילה ביהלום..
ביהלום כל השירותים לעיצוב והפקת אירועים:
השכרת כלים לאירועים
חופה להשכרה לחתונה
שירות מלצרים וניהול אירועים

עיצוב שולחנות לאירועים לא מתחיל ונגמר במרכזי שולחן. חשוב לי להדגיש, שלמרות שהנטייה הטבעית של הרבה מאוד לקוחות לבחור בגוונים של שמנת ועוד צבע, הייתי ממליץ כן להעז בבחירת צבעים מקוריים יותר. ככל שתעזו בבחירת הצבעים, כך האירוע יהיה שונה וישדר משהו אחר. רוצים דוגמאות?
מפות בצבע מוקה ומפיות בצבע כחול.

מפות בצבע אדום בורדו ומפיות בצבע לבן.

מפות בצבע שחור ומפיות בצבע כתום

מפות בצבע תכלת ומפיות בצבע זהב.

מפות בצבע ורוד ומפיות בצבע לבן.

רוצים להמציא את הגלגל מחדש? טוב, ל א ממש. אבל בכל זאת. טרנד חזק מאוד בתקופה האחרונה, לשחק עם הצבעים של המפות, בניגודיות הפוכה. זאת אומרת, אם בחצי מהשולחנות המפות בצבע שחור והמפיות בצבע כתום, בחצי האחר הצבעים יהיו הפוכים. כאשר אפשר לשחק כעת גם עם מיקום השולחנות שבשני הצבעים. דוגמאות? שורה כך שורה הפוך, או חצי מהאולם כך וחצי הפוך, או אחד כך וארבעה שולחנות מארבע הפינות הפוך.