השכרת כלים לאירועים


השכרת כלים ומפות לאירועים 

חוגגים אירוע ומחפשים השכרת כלים לאירועים? השכרת מפות במגוון צבעים לאירועים? הגעתם למקום הנכון!!  חשוב לנו להדגיש שהכלים מושכרים אך ורק לאירועים בהם האוכל שמוגש הוא כשר למהדרין. אם אתם מזמינים קייטרינג כשר למהדרין, או שאתם בעצמכם מקפידים על כשרות למהדרין כל השנה, תוכלו להשכיר את הכלים

השכרת כלים לאירועים בצפון

אנו מחזיקים במלאי גדול של כלי אוכל, הכלים שלנו עומדים בסטנדרטים גבוהים ועוברים בקרה ובדיקה לפני שהם מגיעים ללקוח. כל הכלים מגיעים נקיים ומצוחצחים
צלחת למנה ראשונה / צלחת למנת ביניים / צלחת למנה עיקרית / צלחת לקינוח / לפתניה / צלחות לסלטים / צלחות לתוספות / צלחות להגשה מרכזית / מגשי עץ / סכו"ם / כוס יין / דליים נירוסטה לקרח / כפות הגשה / מלקחיים / מלחייה / שפינג דיש / גסטרונום / מגשים למלצרים / סטנדים למגשים / ועוד..

2 מסלולים להשכרת כלים לאירועים:

חברת יהלום מציעה לכם השכרת כלים במחירים משתלמים מאוד, תוכלו לבחור באחד משני המסלולים להשכרה:

לפי פריט: 1.5 ש"ח לפריט + הובלה (400 ש"ח לכל רחבי הארץ)
במסלול זה, אתם בוחרים את הפריטים וכמות הפריטים, לדוגמא: 100 צלחות למנה ראשונה, 100 צלחות למנה עיקרית, 180 כוסות יין..
המחיר במסלול זה הוא 1.5 ש"ח בלבד לפריט, כולל כל סוגי הפריטים. כך תוכלו לדעת מראש את העלות המדויקת של השכרת הכלים לאירוע שלכם.
ביהלום שירות ההובלה במחיר משתלם במיוחד, שחוסך מכם זמן טרחה וכאב ראש - 400 ש"ח להובלה הלוך ושוב.
רוצים לשדרג את המראה הכללי עם מפות בד לאירוע? יש לנו את כל הגוונים והצבעים שחשבתם עליהם. השכרת מפה - 20 ש"ח בלבד. השכרת מפית - 2 ש"ח בלבד. תוכלו לבחור בכל צבע שתרצו, ואנחנו נשריין לכם את כמות המפות הנדרשת לתאריך שלכם. 

"הכל כלול" מבצע! "הכל כלול" ב-20 ש"ח בלבד, כולל מפות כלים והובלה (הלוך ושוב)
אם אתם רוצים שנדאג לכם לכל מה שצריך, כדי שתוכלו להיות חופשיים לחלוטין מהצורך לטפל בכל מה שנדרש מסביב, יש לנו חבילה משתלמת עבורכם.
המחיר כולל את המפות, מפיות, כלים, כלי הגשה, פלטות לחימום, וכל מה שנדרש לתפעול אירוע. המחיר כולל גם את ההובלה, כך שלא תצטרכו לדאוג לכלום, הכול עלינו.
במסלול זה, אתם נהנים גם מגמישות בהזמנה בתוספת רזרבה. למה אני מתכוון? אם יש לכם 100 מוזמנים שמגיעים בוודאות, אבל יתכן שיגיעו עוד 10 מוזמנים שאתם לא סגורים עליהם, אז מה עושים? תעדכנו אותנו מראש ונוסיף את כמות הכלים הנדרשת לרזרבה - כך שאם לא השתמשתם לא שילמתם.

חשוב להדגיש שבשני המסלולים אתם מקבלים מאתנו את הכלים נקיים ומצוחצחים, ולא נדרשים לטפל בניקיון הכלים לאחר האירוע. הצוות של יהלום יעשה את כל העבודה הנדרשת בהובלה, בניקיון ובצחצוח הכלים לאירוע הבא. 

עיצוב שולחנות לאירועים

אתם לקראת אירוע חשוב בחייכם.. מה חשוב לכם? שזה לא יהיה סתם אירוע. התחושה הכי קשה שיכולה להיות לבעל שמחה, שכולם יבואו וילכו, ואף אחד לא ירגיש שזז לו משהו בלב. איך יוצרים את הרגש הקטן הזה? מה יגרום לכל מי שייכנס לאירוע שלכם, להרגיש תחושה מיוחדת? כמובן שיש הרבה מאוד גורמים שאם תשימו לב אליהם גם האירוע שלכם יהיה וואו..

רוצים אווירה המאוד שמחה, צבעונית אבל יוקרתית? אתם צריכים שילוב חזק מאוד של יוקרה וסטייל עם מגוון צבעים כדי לייצר את החמימות והנעימות באירוע.. חשוב מאוד שתקחו את האלמנטים הללו בחשבון, כשאתם מחליטים על צבעים וסגנונות באירוע שלכם.

ביהלום מגוון מרכזי שולחן בסגנונות שונים, מגוון עיצובים מודרניים, סגנון בוהו שיק, פמוטים זהב עם פרחים, קלנדברות עם נרות הידורית, קריסטלים, זרי פרחים ועוד סגנונות נוספים. אנחנו משדרגים ומחדשים כל הזמן, כך שתוכלו לבחור בסגנון המועדף עליכם ביותר. 

מבצע! מרכזי שולחן לאירועים - 50 ש"ח בלבד למרכז שולחן

שירותים משלימים לשמחה מושלמת

ביהלום כל השירותים לעיצוב והפקת אירועים:
השכרת כלים לאירועים
חופה להשכרה לחתונה
שירות מלצרים וניהול אירועים

עיצוב שולחנות לאירועים לא מתחיל ונגמר במרכזי שולחן. חשוב לי להדגיש, שלמרות שהנטייה הטבעית של הרבה מאוד לקוחות לבחור בגוונים של שמנת ועוד צבע, הייתי ממליץ כן להעז בבחירת צבעים מקוריים יותר. ככל שתעזו בבחירת הצבעים, כך האירוע יהיה שונה וישדר משהו אחר. רוצים דוגמאות? מפות בצבע מוקה ומפיות בצבע כחול. מפות בצבע אדום בורדו ומפיות בצבע לבן. מפות בצבע שחור ומפיות בצבע כתום. מפות בצבע תכלת ומפיות בצבע זהב. מפות בצבע ורוד ומפיות בצבע לבן.

שמחה מושלמת מתחילה ביהלום: שירות מלצרים לאירועים בצפון

רוצים להמציא את הגלגל מחדש? טוב, לא ממש. אבל בכל זאת. טרנד חזק מאוד בתקופה האחרונה, לשחק עם הצבעים של המפות, בניגודיות הפוכה. זאת אומרת, אם בחצי מהשולחנות המפות בצבע שחור והמפיות בצבע כתום, בחצי האחר הצבעים יהיו הפוכים. כאשר אפשר לשחק כעת גם עם מיקום השולחנות שבשני הצבעים. דוגמאות? שורה כך שורה הפוך, או חצי מהאולם כך וחצי הפוך, או אחד כך וארבעה שולחנות מארבע הפינות הפוך.