השכרת כלים ומפות


השכרת כלים ומפות לאירועים 

חוגגים אירוע ומחפשים השכרת כלים לאירועים בצפון? השכרת מפות במגוון צבעים לאירועים בצפון? הגעתם למקום הנכון!! 

חשוב לנו להדגיש שהכלים מושכרים אך ורק לאירועים בהם האוכל שמוגש הוא כשר (לבירור על רמת הכשרות הנדרשת, יש לברר עם מנהל השירות האישי בטלפון 058-3226-103) אם אתם מזמינים קייטרינג כשר למהדרין, או שאתם בעצמכם מקפידים על כשרות למהדרין כל השנה, תוכלו להשכיר את הכלים בשמחה..

אנו מחזיקים במלאי גדול של כלי אוכל, הכלים שלנו עומדים בסטנדרטים גבוהים ועוברים בקרה ובדיקה לפני שהם מגיעים ללקוח. כל הכלים מגיעים נקיים ומצוחצחים,   

מה כלול בתחום השכרת כלים לאירועים בצפון?

כל סוגי הצלחות:
צלחת למנה ראשונה
צלחת למנת ביניים
צלחת למנה עיקרית
צלחת לקינוח
ליפתניה
צלחות לסלטים
צלחות לתוספות
צלחות להגשה מרכזית
מגשי עץ
סכו"ם
כוס יין
דליים נירוסטה לקרח

ובנוסף:
כפות הגשה
מלקחיים
מלחייה
שפינג דיש
גסטרונום
מגשים למלצרים
סטנדים למגשים
ועוד..

כמו כן, תוכלו לעיין בקטלוג המוצרים שלנו, ולבחור לכם את הכלים הדרושים למקום חווית האירוע שלכם, לקטלוג כלים להשכרה לחצו כאן 


השכרת כלים לאירועים מחיר משתלם בשני מסלולים:

חברת יהלום מציעה לכם השכרת כלים במחירים משתלמים מאוד. תוכלו לבחור באחד משני המסלולים להשכרה:
מסלול 1: בחירה חופשית -1 ש"ח לפריט + הובלה
במסלול זה, אתם בוחרים את הפריטים שאתם רוצים, והכמות המבוקשת לכל פריט. לדוגמא: 100 צלחות למנה ראשונה, 100 צלחות למנה עיקרית, 180 כוסות יין.. וכן הלאה.
המחיר במסלול זה הוא 1 ש"ח בלבד לפריט, כולל כל סוגי הפריטים. כך תוכלו לדעת מראש את העלות המדויקת של השכרת כלים לאירוע.
אם תרצו שירות הובלה, יש לנו שירות הובלה לכלים במחירים קבועים ומשתלמים. הובלה באזור הצפון - 300 ש"ח הלוך ושוב.
אגב, יש לנו גם שירות השכרת מפות לאירועים. מחיר השכרת מפה לאירוע - 20 ש"ח בלבד. תוכלו לבחור בכל צבע שתרצו, ואנחנו נשריין לכם את כמות המפות הנדרשת לתאריך שלכם. 

מסלול 2: חבילה משתלמת - 20 ש"ח כולל הכל
אם אתם רוצים שנדאג לכם לכל מה שצריך, כדי שתוכלו להיות חופשיים לחלוטין מהצורך לטפל בכל מה שנדרש מסביב, יש לנו חבילה משתלמת עבורכם.
במסגרת החבילה, אתם מקבלים את המפות והכלים עד למקום האירוע, ב20 ש"ח לאדם. המחיר כולל את המפות, מפיות, כלים, כלי הגשה, פלטות לחימום, וכל מה שנדרש לתפעול אירוע. המחיר כולל גם את ההובלה, כך שלא תצטרכו לדאוג לכלום, הכל עלינו.
במסלול זה, אתם נהנים גם מגמישות בהזמנה בתוספת רזרבה. למה אני מתכוון? אם יש לכם 100 מוזמנים שמגיעים בוודאות, אבל יתכן שיגיעו עוד 10 מוזמנים שאתם לא סגורים עליהם, אז מה עושים? בדרך כלל יחייבו אתכם גם על הרזרבה. במסלול החבילה המשתלמת לא. השתמשתם -שילמתם. לא השתמשתם - לא שילמתם.

חשוב להדגיש שבשני המסלולים אתם מקבלים מאתנו את הכלים נקיים ומצוחצחים, ולא נדרשים לטפל בניקיון הכלים לאחר האירוע. הצוות של יהלום יעשה את כל העבודה הנדרשת בהובלה, בניקיון ובצחצוח הכלים לאירוע הבא. 

שמחה מושלמת מתחילה ביהלום: שירות מלצרים לאירועים בצפון