ברוכים הבאים ליהלום!
אני שמח שאתם כאן, כאן תקבלו את כל המידע שתרצו על תפריט כסף ובכלל על קייטרינג מומלץ לחתונה ולאירוע יוקרתי.

אם עוד לא הכרנו, אשמח לספר לכם עלינו בקצרה:

אנחנו מעניקים שירות מותאם אישית בתחום האוכל והאירועים.
יש לנו שף שנהנה להכין אוכל משובח במיוחד, וגם: שירות משלוחים מתקדם.
צוות ההפקה יעמוד לרשותכם, וישדרג כל מקום שתבחרו עם כלים ועיצובים יפיפיים, כולל שירות מלא לאורך כל האירוע.
גולת הכותרת: אחד על אחד - מנהל שירות אישי ילווה אתכם מהטלפון הראשון, ועד לסיומו המוצלח של האירוע.

רוצים גם חופה להשכרה? כסא כלה להשכרה? לחצו על הקישור 

למה בוחרים בנו כקייטרינג מומלץ לחתונה ולאירוע יוקרתי?

זה לא רק האיכות של המנות וחומרי הגלם המשובחים, ההשקעה שלנו בטעמים, לקלוע לטעם החיך של כמה שיותר סועדים (זו משימה לא קלה בארץ שיש בה קיבוץ גלויות וכל כך הרבה סגנונות מטבחים) אנחנו מאמינים שהפרטים הקטנים עושים את ההבדל בין אירוע מוצלח במיוחד לפחות..

התשומת לב לעיצוב האולם, צבעי המפות, סגנון הכלים, וההתאמה בין כל חלקי הפאזל, כמו גם צורת ההגשה של המנות, הקלאס והאסתטיקה, כל אלו הפכו את יהלום לקייטרינג מומלץ ביותר לאירועים. 

מה הלקוחות שלנו כל כך אוהבים בנו?

אנחנו משתדלים להתאים את עצמנו לסגנון של הלקוח, זה דורש מאיתנו גמישות מלאה בהכנת המנות, שבירת מוסכמות בעיצוב האירוע, ובעיקר הקשבה פעילה, אבל זו בדיוק הסיבה שהקמנו את יהלום, כדי להעניק לכם שירות אישי. מגיע לכם,


בחרנו תפריט יוקרתי לאירועים
איך יראה האירוע שלנו?


בכניסת האורחים 

השולחנות יהיו ערוכים במפות ומפיות בד יפיפיות, כלי פורצלן וזכוכית מרהיבים, המשדרים קלאס ויקרה לצד חמימות ונעימות,
נוסיף לשדרג את המראה הכללי של האולם עם מרכזי שולחן מפוארים פמוטים ופרחים, הידוריות ונרות.  עם עיצוב כמו שלנו, אפשר להפוך כל מקום למיני אולם יוקרתי..

עם הגעת האורחים הראשונים, השולחנות כבר יהיו ערוכים עם מיטב סלטי הבית, כולל חומוס איכותי וטרי שנעשה על ידינו, לצד פרנות חמות, לחמניות טריות, בקבוקי שתיה קרירים וגם: בקבוק יין מיקבי רמת הגולן בכל שולחן.

חשבתם על בר אלכוהול לחתונה? טופל.. לחצו על הקישור לכל המידע על בר אלכוהול לחתונה

מהלך האירוע

הגשת המנות תהיה לאחר שיתקבל האות מכם שאפשר להתחיל את האירוע, רק אז נגיש את המנה הראשונה בהגשה אישית על ידי המלצרים, כשכל סועד יוכל לבחור במנה המועדפת עליו.

כשהאירוע בשיאו, והאורחים שמחים אתכם בריקודים או בכל פעילות אחרת, המלצרים יפנו את המנות הראשונות בזריזות, ויכינו את השולחן לקראת המנה העיקרית, וכשיתקבל האות מכם צוות צוות המטבח יתחיל להיערך לקראת המנה העיקרית.

המנה העיקרית מוגשת לאחר שהגשנו את התוספות החמות במרכז השולחן, ומיד נגיש את המנה העיקרית למרכז השולחן, וכל אחד יוכל לבחור את המנה המועדפת עליו. למעוניינים, ניתן להגיש גם את המנה העיקרית בהגשה אישית, (יש לציין זאת בפנייתכם)

קינוח מתוק 
לאחר שהאורחים נהנו ושבעו מכל הטוב המוגש בפניהם, נקנח במשהו מתוק לסיום.. בדרך כלל נגיש קינוח אישי, אך ניתן גם להזמין מגשי פירות חתוכים ומרהיבים במרכז השולחן.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.