תפריט כסף - קייטרינג מומלץ למסיבות או סעודות מצווה


 

תפריט כסף 
קייטרינג מומלץ למסיבות או סעודות מצווה


ברוכים הבאים ליהלום:
אני שמח שאתם כאן, כאן תקבלו את כל המידע שתרצו על תפריט כסף ובכלל על קייטרינג מומלץ למסיבות או סעודות מצווה.
תפריט כסף להורדה .pdf

לספר לכם עלינו בקצרה?

אנחנו מעניקים שירות מותאם אישית בתחום האוכל והאירועים.
יש לנו שף שמכין אוכל משובח במיוחד, וגם: שירות משלוחים מתקדם.
יש לנו צוות הפקה שישדרג כל מקום שתבחרו עם כלים ועיצובים יפיפיים, ויעניק לכם שירות מלא לאורך כל האירוע.
גולת הכותרת שלנו - מנהל שירות אישי שמלווה את הלקוח מהטלפון הראשון, ועד לסיומו המוצלח של האירוע.

שנתקדם?

כמו שכבר הבנתם, האפשרויות הם בלתי מוגבלות, גם בעולם האוכל וגם בעולם האירועים, לכן הכנתי לכם 8 תפריטים שתוכלו לבחור את התפריט המתאים ביותר עבורכם. התפריטים כשמם כן הם, מפורטים וברורים מאוד, לכם נשאר רק לבחור את התפריט המתאים ביותר עבורכם.

חשוב לי להדגיש, שיש לכם יד חופשית לשנות בתפריטים כרצונכם. תרגישו חופשי.. שום תפריט לא קדוש, ואפשר לערוך בו שינויים בכיף..

בחרנו תפריט כסף - איך ייראה האירוע שלנו? 

בכניסת האורחים

השולחנות יהיו ערוכים במפות ומפיות בד יפיפיות, עם כלים חד פעמיים צבעונים קשיחים (יחד נתאם את צבע הכלים לפי סוג האירוע, לדוגמא: אירועים יוקרתיים צבעי שחור וזהב, מסיבות אדום ושמנת, מסיבות ילדים תכלת/ורוד עם שמנת).

כבר בשלב כניסת האורחים השולחנות יהיו ערוכים עם מגוון סלטי הבית, לצד לחמניות טריות ושתיה קרירה (כל השתיה מסדרות קוקה קולה, ספרינג פריגת וכמובן מים וסודה)

מהלך האירוע

צוות המלצרים מורגל לשים לב לכל מה שקורה באולם. אם חסרים מקומות לאורחים, מנהל האירוע ידאג להוסיף שולחן רזרבה (מותנה באישורכם, כמובן). צוות המלצרים ידאג למלאת שוב ושוב את צלחות הסלטים לפי דרישות האורחים.  

כשהאירוע בשיאו, והאורחים שמחים אתכם בריקודים, או בפעילות אחרת, המלצרים מפנים את צלחות הסלטים, ומכינים את השולחן לקראת המנה העיקרית. כאשר יתקבל מכם האות, צוות המטבח יתחיל להיערך לקראת המנה העיקרית. 

התוספות החמות והמנה העיקרית יוגשו במרכז השולחן, וכל אחד יוכל לבחור את המנה המועדפת עליו. אם תרצו שהמנה העיקרית תוגש בצלחת אישית לכל סועד, ציינו זאת כבר בהזמנה.

קינוח מתוק

בשלב זה שהאורחים נהנו ושבעו מכל הטוב המוגש בפניהם, נקנח במשהו מתוק לסיום.. בדרך כלל נגיש קינוח אישי, אך ניתן גם להזמין מגשי פירות חתוכים ומרהיבים במרכז השולחן.

פעילות הצוות שלנו

הצוות הנפלא שלנו ייתן לכם שירות מלא מהובלת האוכל, עריכת השולחנות, הגשה מלצור ופינוי האולם, כך שתוכלו להשקיע את כל תשומת לבכם רק לאורחים החשובים שלכם

תפריט כסף להורדה .pdf

למה חשוב לבחור קייטרינג מומלץ למסיבות וסעודות מצווה?

האם כל מי שמלמד שיעורים פרטיים יכול להפוך להיות מנהל בית ספר? כך גם לא כל מי שיודע לבשל בבית בהצלחה, בהכרח יוכל להכין אוכל משובח וטעים למסיבה או סעודת מצווה.

חשוב להבין, שתורת הבישול בקייטרינג שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים מהבית. כשאנחנו מכינים בבית כמות של 5-10 מנות העין שלנו שולטת בכל מנה ומנה, כך אי אפשר לפספס כלום. כשמכינים עשרות מנות, קשה מאוד לשלוט בכל המנות שכולם יקבלו תיבול שווה, או יעברו את כל התהליכים הנדרשים כדי להגיע לתוצאה המבוקשת של אוכל משובח וטעים במיוחד. לא פעם אני נתקל בתגובות של מבשלים שלא מאמינים איך האוכל התפקשש להם? אבל הם באמת לא אשמים, כי הכנת אוכל בכמות גדולה דורשת מיומנות אחרת, גם בתהליכים, גם בתיבולים, גם בפריסה במגשים וגם באריזה הסופית, שכל האוכל שבמגשים יגיע בצורה אסתטית.

לכן, אם אתם לקראת אירוע משפחתי, מסיבה, או סעודת מצווה, חשוב מאוד לשים לב לנקודות הללו, ולבחור בקייטרינג שמומלץ למסיבות או סעודות מצווה, כך תהיו בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה. 

עלות מול תועלת?

האם זה נכון שמשתלם יותר להכין אוכל בבית מאשר להזמין קייטרינג? במילה אחת: לא. בשתי מילים: ממש לא. אתן לכם דוגמא להמחשה:

יוני (חבר ילדות שלי) רצה לחגוג חלאקה לבן שלו, היה חשוב לו להשקיע באוכל מאוד, אבל הוא התלבט אם להזמין את האוכל מהקייטרינג או להכין עם אשתו בבית את כל האוכל לחלאקה?

כשהוא שיתף אותי בהתלבטות, ניסיתי להבין ממנו מה השיקולים שלו? האם הוא באמת חושב שהוא יודע להכין אוכל ברמה גבוהה יותר מהשף שלנו או שאולי השיקול הכספי הוא שגורם לו להתלבט? 

מסתבר שבדיוק כמו שחשבתי השיקול שלו הוא כספי גרידא, הצעתי לו שננסה יחד לבחון את העלות מול התועלת (סוג של אתגר מחשבתי) והאמת, שאני בעצמי נדהמתי מהתוצאה.

מסתבר, שהעלות של הכנת אוכל באופן עצמאי גבוהה יותר מהזמנת קייטרינג. 

אתם מוזמנים לבדוק זאת בעצמכם, וגם אתם תשמחו מאוד לדעת שהזמנה מקייטרינג היא לא רק כיפית יותר אלא גם משתלמת יותר. 

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.