כסא כלה להשכרה

מחפשת כסא כלה להשכרה? הגעת למקום הנכון!! ביהלום הפקות מגוון  עיצובים מרשימים לכסא כלה, שכלות אוהבות. העיצובים שלנו הם בסגנון קלאסי ויוקרתי ומתאימים לאולמות, גני אירועים, וילות, בתי כנסת, חוף ים ולכל מקום. 

כסא כלה כולל עיצוב 

מבצע קורונה ממשיך!!! 990 ש"ח בלבד לכסא כלה כולל עיצוב, הובלה והרכבה. 


פופולרי!! כיסא כלה דגם שמנת 2000 ש"ח בלבד כולל עיצוב הובלה והרכבה


מה כלול בכיסא כלה להשכרה?

זה לא רק הכיסא כלה המפואר (ספת לואי מיוחדת ביבוא אישי מאיטליה) זה גם העיצוב של כל מתחם הכסא כלה. וילון שמנת גבוה במיוחד יתפרס ברוחב 6 מטר בגב הכסא כלה, (במידה והמקום קטן יותר, נקטין את הרוחב לפי הצורך) זרי פרחים ענקיים כל גבי כדים או אלמנטים אחרים מצדדי ואחורי הכסא, ושביל לבן שנפרוס לפני הכסא. 

בנוסף, נדאג לתאורה חמימה ונעימה סביב הכסא. בחלק מהעיצובים יש גם נברשת קריסטל עם 6 מנורות מעל ראש הכלה. ובקיצור אווירה מושלמת.

כסא כלה מחיר מיוחד של יהלום הפקות

מחלקת העיצוב של יהלום הפקות הוקמה מתוך מטרה לאפשר לכל חתן וכל כלה עיצובים מדהימים לחתונה במחירים משתלמים במיוחד, אמרנו ועשינו.

מחירון של כסא כלה להשכרה - יהלום הפקות:
כאן תוכלו לקבל אינדיקציה ברורה של המחירים המשתלמים במיוחד שלנו.

  • כסא כלה להשכרה דגם קלאסי - 1500 ש"ח

המחיר כולל הכל!! הצוות של יהלום יוביל את כל הציוד, ירכיב עבורכם את כל מתחם הכיסא כלה, שיהיה מוכן בשעה שנקבעה על ידכם. לאחר שיסתיים טקס הכסא כלה, הצוות יפרק את המבנה, ויחזיר את המקום לקדמותו.

  • מבצע מיוחד לעיצוב חתונה מושלם! 
    רוצים ראש שקט וחתונה מושלמת? יש לנו פיתרון מצויין עבורכם.
     עיצוב חתונה מושלם ב3500 ש"ח.

המחיר כולל: 
כסא כלה דגם קלאסי - בשווי 1500 ש"ח.
חופה כולל עיצוב ושביל דגם קלאסי - בשווי 2000 ש"ח.
עיצוב שולחנות - עד 12 מרכזי שולחן - בשווי 1200 ש"ח.

  • כסא כלה להשכרה דגמים שונים - בין 2500 ל5000 ש"ח. 

לעוד חבילות עיצוב לחתונה במחיר משתלםכסא כלה לקראת החתונה - כלה לכלה

חני המעצבת של יהלום הפקות

אם את כאן, כנראה שאת מתקרבת לקראת החתונה, אז לפני הכל מזל טוב!! שמחה בשמחתך, וחשוב לי שתדעי שאת לא צריכה לחפש יותר, הגעת למקום הנכון!! אני יודעת בדיוק מה חשוב לך, ואת לא צריכה להתפשר על כלום. 

אם עוד לא הכרנו, אז שמי חני ואני המעצבת של יהלום הפקות. חשוב לי לספר לך, שגם אני הייתי במקום הזה של החיפושים לפני החתונה שלי. חיפשתי מעצבת חתונות עם רקורד מרשים, שיש לה עיצובים מדהימים, ושאני אתחבר לסגנון ולטעם העיצובי.
לאחר חיפושים רבים, הבנתי שיש לי שתי אפשרויות, או לשלם מחיר יקר מאוד על העיצובים (8700 ש"ח) או להתפשר על עיצוב סטנדרטי במחיר זול יותר (המעצבת מטעם האולם דרשה 4000 ש"ח ומעצבת חיצונית דרשה 4500 ש"ח) החלטתי שלא לשלם את המחיר היקר והתפשרתי על הפשוט יותר. והאמת, שהתאכזבתי מאוד. 

התאכזבתי לראות את הכסא כלה ביום החתונה, הוא היה פשוט ועלוב, והתאכז9תי עוד יותר לראות את הצילומים לאחר החתונה, אז נתברר לי שגם העיצוב של החופה היה כל כך פשוט ועלוב שלא הצלחתי להבין על מה הם דרשו סכומים כאלו, עם תוצאות מאכזבות כל כך.

בשלב הזה, הבנתי שחסרים מאוד מעצבות אירועים בסגנון הקלאסי והיוקרתי שיתנו מענה הולם לכלות שלנו, במחירים לא יקרים, כך שלא נצטרך להתפשר על כלום. החלטתי להרים את הכפפה, למדתי את רזי המקצוע, ובשיתוף פעולה מוצלח במיוחד עם שוזרת פרחים וחברת יהלום הפקות, הקמנו את מחלקת העיצוב של יהלום הפקות. 

אני שמחה מאוד על התוצאות המרשימות, את מוזמנת לצפות בעצמך (לגלריה של כסא כלה להשכרה) והשמחה הגדולה ביותר עבורי היא לשמוע את הכלות לאחר החתונה, מתרגשות ומודות לי על חתונה מושלמת, על עיצובים מדהימים (יותר יפה ממה שדמיינתי..) זה כיף גדול וזה עושה חשק להמשיך ולפתח עוד ועוד עם סגנונות שונים וכיוונים חדשים..

אז אל תהססי ליצור קשר עם יהלום הפקות, יש לנו מנהל שירות אישי שיתן לך את כל המענה, במידה ותרצי להיות איתי בקשר ישיר, תרשמי לי את הטלפון שלך (להשארת פרטים) ואני מבטיחה ליצור איתך קשר בהקדם האפשרי. 

שלך, חני.


כסא כלה לחתונה | יהלום הפקות | 0583226103