כסא כלה להשכרה

מחפשת כסא כלה להשכרה? הגעת למקום הנכון!! ביהלום הפקות מגוון  עיצובים מרשימים לכסא כלה, שכלות אוהבות. העיצובים שלנו הם בסגנון קלאסי ויוקרתי ומתאימים לאולמות, גני אירועים, וילות, בתי כנסת, חוף ים ולכל מקום. 

כסא כלה מחיר מיוחד 

כסא כלה כולל עיצוב בסיסי: 990 ש"ח
מבצע קורונה ממשיך!!! 990 ש"ח בלבד לכסא כלה כולל עיצוב גב וילון, 2 כדים עם זרי פרחים בגווני ירוק לבן / צבעי פסטל נועזים, תאורה, ושביל לבן כ4 מטר. המחיר כולל הובלה והרכבה.
לשדרוג:  נברשת מהודרת 100 ש"ח. שרשראות נורות לדים 100 ש"ח. תוספת 2 פמוטים עם פרחים 100 ש"ח.

כסא כלה עם עיצוב מלא: 1500 ש"ח
מבצע קיץ 2022!!! 1500 ש"ח בלבד לכסא כלה כולל עיצוב גב וילון, חישוק עגול עם פרחים בגווני ירוק לבן / צבעי פסטל נועזים, 2 פמוטים עם פרחים, נברשת מהודרת, תאורה משלימה, ושביל לבן כ4 מטר. המחיר כולל הובלה והרכבה.

כסא כלה עם עיצוב מלא בסגנון בוהו שיק1500 ש"ח
כסא כלה במבוק, בשילוב פרחים בסגנון בוהו שיק, כדי במבוק, שטיח, ותאורה משלימה, המחיר כולל הובלה והרכבה.

כסא כלה בלבד להשכרה ללא עיצוב700 ש"ח כולל הובלה הלוך ושוב.
עיצוב כסא כלה בלבד:
בין 500 ל1500 ש"ח, תלוי בעיצוב הנבחרמחירון מלא לעיצוב חתונה

כסא כלה דגם יוקרתי - 1500 ש"ח
כסא כלה דגם בוהו שיק - 1200 ש"ח
חופה יפנית - 1800 ש"ח
חופת במבוק - 1500 ש"ח
עיצוב שולחנות 80 ש"ח לשולחן. למזמינים חופה / כסא כלה - 50 ש"ח לשולחן

מבצעי חבילות עיצוב חתונה:
חופה יפנית + כסא כלה דגם יוקרתי + 25 מרכזי שולחן = 4000 ש"ח
חופת במבוק + כסא כלה בוהו שיק + 25 מרכזי ושלחן = 3500 ש"ח

כסא כלה לקראת החתונה - כלה לכלה

חני המעצבת של יהלום הפקות:
אם את כאן, כנראה שאת מתקרבת לקראת החתונה, אז לפני הכל מזל טוב!! שמחה בשמחתך, וחשוב לי שתדעי שאת לא צריכה לחפש יותר, הגעת למקום הנכון!! אני יודעת בדיוק מה חשוב לך, ואת לא צריכה להתפשר על כלום. 

אם עוד לא הכרנו, אז שמי חני ואני המעצבת של יהלום הפקות. חשוב לי לספר לך, שגם אני הייתי במקום הזה של החיפושים לפני החתונה שלי. חיפשתי מעצבת חתונות עם רקורד מרשים, שיש לה עיצובים מדהימים, ושאני אתחבר לסגנון ולטעם העיצובי.
לאחר חיפושים רבים, הבנתי שיש לי שתי אפשרויות, או לשלם מחיר יקר מאוד על העיצובים (8700 ש"ח) או להתפשר על עיצוב סטנדרטי במחיר זול יותר (המעצבת מטעם האולם דרשה 4000 ש"ח ומעצבת חיצונית דרשה 4500 ש"ח) החלטתי שלא לשלם את המחיר היקר והתפשרתי על הפשוט יותר. והאמת, שהתאכזבתי מאוד. 

התאכזבתי לראות את הכסא כלה ביום החתונה, הוא היה פשוט ועלוב, והתאכז9תי עוד יותר לראות את הצילומים לאחר החתונה, אז נתברר לי שגם העיצוב של החופה היה כל כך פשוט ועלוב שלא הצלחתי להבין על מה הם דרשו סכומים כאלו, עם תוצאות מאכזבות כל כך.

בשלב הזה, הבנתי שחסרים מאוד מעצבות אירועים בסגנון הקלאסי והיוקרתי שיתנו מענה הולם לכלות שלנו, במחירים לא יקרים, כך שלא נצטרך להתפשר על כלום. החלטתי להרים את הכפפה, למדתי את רזי המקצוע, ובשיתוף פעולה מוצלח במיוחד עם שוזרת פרחים וחברת יהלום הפקות, הקמנו את מחלקת העיצוב של יהלום הפקות. 

אני שמחה מאוד על התוצאות המרשימות, את מוזמנת לצפות בעצמך (לגלריה של כסא כלה להשכרה) והשמחה הגדולה ביותר עבורי היא לשמוע את הכלות לאחר החתונה, מתרגשות ומודות לי על חתונה מושלמת, על עיצובים מדהימים (יותר יפה ממה שדמיינתי..) זה כיף גדול וזה עושה חשק להמשיך ולפתח עוד ועוד עם סגנונות שונים וכיוונים חדשים..

אז אל תהססי ליצור קשר עם יהלום הפקות, יש לנו מנהל שירות אישי שיתן לך את כל המענה, במידה ותרצי להיות איתי בקשר ישיר, תרשמי לי את הטלפון שלך (להשארת פרטים) ואני מבטיחה ליצור איתך קשר בהקדם האפשרי. 

שלך, חני.