כלים ועיצובים לאולמות ואירועים


כלים ועיצובים לאולמות ואירועים

השכרת חופה וכסא כלה 

טיפ שווה: רוצה לשמור את הטלפון שלנו באנשי קשר? עשי זאת עכשיו, שלא תצטרכי שוב לחפש את הטלפון.. המס' שלנו: 058-3226-102. דקה אחת להכניס אותנו לאנשי קשר ואת מסודרת לחתונה..

אז איך התחלנו?

עם השנים, צברנו ניסיון רב בעיצוב והפקת אירועים. אנו מתמחים בעיצובי חופה וכיסאות כלה, והפקות אירועי קהילות ומוסדות בישראל. לעיצוב והפקה נדרשים גם טעם עיצובי וגם ניסיון ניהולי, נשמח להיות שם עבורכם ולתת לכם שירות אישי וחוויה ייחודית..

למה חשוב להשקיע בחופה?

אם אתם מתכננים בימים אלו את יום החתונה שלכם, אתם בוודאי מתרגשים מאוד, ומחכים כבר לרגעים הכי מרגשים בחתונה. נכון.. "טקס החופה". אלו יהיו הרגעים שתזכרו כל החיים.. הכניסה לחופה בלווי מוזיקלי מרגש במיוחד.. "הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה ושיראל" נתינת הטבעת, הכתובה המעוטרת, ושבירת הכוס.. אלו רגעים שבוודאי תנציחו בסרט החתונה, בתמונות בסלון, בחדר השינה, ובעיקר בלבכם עמוק עמוק..

רוצים לדעת עוד על השכרת חופה מחיר ומבצעים? 

איך אתם רוצים שייראה מעמד החופה?

כמו שאתם בוודאי יודעים, יש סגנונות שונים של חופה. באולמות היוקרתיים בארץ, מתחם החופה הוא עוצמתי במיוחד, על רכס גבוה, מתחת למפל מים, על אסדה, במה גבוהה ועוד.. בכל מקרה נדרש עיצוב נוסף לחופה, כפי שנסביר מיד..
באולמות הסטנדרטיים, מתחם החופה ממוקם בבדרך כלל בגן או דווקא בגג (כן בגג!! שם בדרך כלל יש מתחם גדול עם נופים יפים יותר, וזה הפך לטרנד די מקובל בעשור האחרון) וכאן נוצרה הבעיה של סגנון עיצובי לא משהו..

אז מה עושים?

באולמות בהם כבר קיימת חופה, אין צורך בהשכרת חופה. ניתן להשתמש בחופה של האולם, ולהוסיף אלמנטים עיצוביים שישדרגו משמעותית את מתחם החופה. כמובן, שיש להתאים את העיצוב לסוג המקום, קלאסי, מודרני, כפרי, או סגנון אחר.

איך לשדרג את החופה של האולם?

יש מספר אלמנטים לחופה שיעשו לנו את העבודה.
1. עיצוב שביל חופה. שביל החופה יש לו משמעות עיצובית ואנרגטית חשובה במיוחד, בשביל החופה יצעדו החתן והכלה, ההורים והשושבינים, כשכל בני המשפחה והחברים יריעו לכם מצידי השביל. השביל כולל כמובן את הבד הארוך שנפרס לאורך הרצפה, ובנוסף עמודים מעוצבים. העמודים יכולים להיות עשויים קריסטל עם תאורה, זרי פרחים על גבי מעמדים לבנים בוהקים, אגרטלי פרחים בסגנון גן, בסגנון קלאסי או יוקרתי..

2. עיצוב חופה - זרי פרחים, כתר פרחי משי בצבעי פרחים אמיתיים. נמליץ על גווני השמנת אפרסק וקצת ורודים וירוקים, כך תיווצר האווירה הנכונה באירוע. ניתן לשדרג גם עם בדי שיפון להגדלת החופה, כמו גם בתאורה נכונה, נברשת מהודרת, שרשארות לדים ועוד..

3. השכרת חופה - באולמות בהם אין חופה, או שהחלטתם לערוך את החופה דווקא בחצר הבית, בבית הכנסת, בחוף הים או בפארק עוצר נשימה, תבחרו בחופה להשכרה הכוללת  גם את מבנה החופה, וגם את עיצוב החופה, ועיצוב שביל החופה.  
  

עיצוב חופה מחיר ותמונות:

עיצוב חופה מחיר כולל שביל חופה - 1500 ש"ח

השכרת חופה מחיר כולל עיצוב חופה ושביל חופה - 2500 ש"ח.

לקטלוג המלא 
כסא כלה מחיר ותמונות:

כסא כלה מחיר כולל עיצוב מושלם - 2500 ש"ח. 

לקטלוג עיצוב כסא כלה המלאמבצעים שווים ביהלום הפקות:

חופה להשכרה + 12 מרכזי שולחן - 3500 ש"ח.

מתאימה לעיצוב חתונה קטנה, בכל מקום שתבחרו.

מחיר: 3500 ₪ (חיסכון של 660 ש"ח)

מה זה כולל? החבילה כוללת חופה קלאסית, ו12 מרכזי שולחן מפוארים.חופה להשכרה + 25 מרכזי שולחן - 4200 ש"ח.

מתאימה לעיצוב חתונה קלאסית, בכל מקום שתבחרו.

מחיר: 4200 ₪ (חיסכון של 650 ש"ח)

מה זה כולל? החבילה כוללת חופה קלאסית, ו25 מרכזי שולחן.חופה + 12 מרכזי שולחן + כסא כלה - 5500 ש"ח 

מתאימה לעיצוב חתונה קטנה, בכל מקום שתבחרו.

מחיר: 5500 ₪ (חיסכון של 1110 ש"ח)

מה זה כולל? החבילה כוללת חופה קלאסית, כסא כלה דגם קלאסי,  ו12 מרכזי שולחן מפוארים.


  

חופה להשכרה + 25 מרכזי שולחן + כסא כלה - 6200 ש"ח 

מתאימה לעיצוב חתונה קטנה, בכל מקום שתבחרו.

מחיר: 6200 ₪ (חיסכון של 2250 ש"ח)

מה זה כולל? החבילה כוללת חופה קלאסית, כסא כלה דגם קלאסי, ו25 מרכזי שולחן מפוארים.


כאן תוכלו להתרשם  ממגוון החופות המיוחדות שלנו, כסאות כלה שהופקו על ידינו, ועוד..

וכאן תוכלו לצפות במחירים המיוחדים שלנו במסגרת חבילות עיצוב אירועיםתרגישי בנוח להתקשר ולהתייעץ 0527606103. תוכלי להתייעץ, לברר ולשאול כל שאלה. אנחנו נהנים לדבר איתכם.