אין לנו מילים להודות לצוות של יהלום על האירוח המדהים. עשיתם לנו את השבת. אין ספק שהאווירה המיוחדת שהיתה בשבת היא בזכותכם. אני בטוח שגם אתם לא תשכחו את השבת הזאת עוד הרבה זמן. אני חייב לציין בעיקר את האכפתיות והתשומת לב לכל אחד כולל כל הילדים וההפתעות המיוחדות.. זו היתה פשוט השבת הטובה ביותר שחווינו עד היום. תודה ושוב תודה."

יהשוע - פתח תקווה
     

 מומלץ בחום !!!! שרות מעולה! אוכל ברמה! אסטתי וטעים בטרוף !!! עיצוב בסטייל !!!מומלץ מאוד! אמשיך להזמין ממכם!! רק בשמחות !!!"

חן טובול
     

 ממליצה בחום!! אהבתי את היצירתיות ובעיקר את ההבנה בחשיבות לפרטים הקטנים.. לא רק הטעם והאיכות אלא גם העיצוב האסטטיקה. המוזמנים לא הפסיקו להתפעל ולפרגן לנו. תודה לכם תודה ענקית!"

גלית
     

 אתם אלופים!! היה אירוסין מדהים!! נכנסתי לאולם וראיתי את העיצוב ברים המושקע והשולחנות ערוכים בטוב טעם.. והכי חשוב האוכל היה טעיםםםם האורחים לא גמרו לדבר על האוכל!! המשכנו להתפנק על האוכל שנשאר:) תמיד בשמחות!!"

משפ' שמש
     

 פשוט מושלמים.. אין עליכם.. מטבע הדברים בתקופת האירוסין היינו בלחץ גדול מאוד בהכנות לחתונה, כך שכמעט לא היה לנו זמן להתעסק באירוסין, והיינו חייבים למצוא מישהו שאני יוכל לסמוך עליו מא עד ת, זו היתה משימה לא פשוטה בכלל... מפיקים דרשו מממני סכומים לא הגיוניים, ובעלי קייטרינג שדיברתי איתם כנראה לא כל כך מתעסקים בכל המסביב כך שנותרתי מול שוקת שבורה כשקיבלתי את הטלפון של יהלום לא האמנתי שמהם תבוא הישועה, אבל כבר בשיחה הבנתי שהגעתי למקום הנכון, המקצועיות, האכפתיות, וההבנה בכל ההיבטים של האירוע, זה משהו שקנה אותי, והחלטתי שאני מפקידה בידיהם את האירוע אני חייבת לומר שהם הפתיעו גם אותי, בעיצובים היוקרתיים של האולם, השולחנות, והמנות, הכל היה בסטייל יוקרתי, והכי חשוב השליטה המלאה במשך האירוע בכל שניה על כל האולם. החלטתי שאני מפרגנת להם מכל הלב. פשוט שאפו. עשיתם לי את האירוסין.. תותחים.. הילה"

הילה וקובי