טיפים לשבת חתן 

ארגון מוצלח של חדרי השינה לשבת חתן

כמעט כל משפחה בישראל שכבר חגגה שבת חתן של בר מצווה או של חתונה, תוכל לספר לכם שלמרות כל ההכנות והארגונים, היו פרטים קטנים שנשכחו, והיו צריכים למצוא פתרונות ואלתורים במהלך השבת. לכן כדאי מאוד להיערך מראש ולשים לב לכל הפרטים הקטנים. אם גם אתם שוכרים בית הארחה מכל סוג שהוא, הכולל אולם וחדרי שינה, אתם מוזמנים לקבל מאתנו 10 טיפים לשבת חתן מאורגנת ומושלמת.

מתוך הניסיון הרב שצברנו בארגון והפקות שבת חתן, אנחנו יודעים כי אין כמו "האצלת סמכויות" לוודאות שהכל דופק כמו שצריך. מה זה אומר להאציל סמכויות? אם אתם מפיקים שבת באופן עמצאי, תוכלו למנות 3 מבני המשפחה, על ההיערכות לקראת השבת. הראשון יהיה אחראי על מתחם חדרי השינה. השני יהיה אחראי על המטבח והאולם לסעודות השבת, והשלישי יהיה אחראי על בית הכנסת. כך תוכלו לוודאות שהכל ערוך ומוכן לקליטת האורחים ולהנאתם.

טיפים לשבת חתן במתחם חדרי השינה

  • מצעים ומגבות - לספור!! כן לספור!! את המצעים הכריות השמיכות והמגבות, בשעה מוקדמת ביום שישי, ולוודאות שיש כמות מספקת לכולם. זה לא יהיה נעים לגלות בליל שבת כי חסרים שמיכות..
    כדאי להוסיף מצעים רזרבה, אולי בכל זאת יהיו כאלו שירצו שתי שמיכות..
  • מים חמים - לוודאות שמערכת החימום של המים פועלת, שכולם יזכו למים חמים במקלחת לפני שבת.
  • כמובן, שיש לדאוג לשמפו וסבון בכל המקלחות. לחילופין ניתן לבקש מהאורחים שיביאו איתם שמפו וסבון אישיים .
  • מפת חדרים - יש להכין מראש מפת חדרים + מספר מיטות, לפי מספר המוזמנים. לשים לב במיוחד, שהחדרים המיועדים לצעירים לא יהיו קרובים מדי לחדרים המיועדים למבוגרים.. המבוגרים יודו לכם על כך...
  • שילוט מכוון - כדי למנוע בלבול וחוסר נעימות, כדאי להכין שילוט מכוון.
  • הדרך היעילה ביותר: תלו את מפת החדרים בכניסה למתחם. מפת החדרים תכלול את מספר החדר, מספר המיטות, ושמות האורחים שבחדר.
  • שילוט אישי - בנוסף, תלו שלט על דלת כל חדר, עם שם המשפחה המתארחת בחדר זה. יהיה נחמד מאוד מצדכם להוסיף בשלט: ברוכים הבאים למשפחת לוי (או כל מה שעולה לכם..)
  • ערכה אישית - אם אתם רוצים להשקיע קצת יותר, ולזכות במחמאות מהאורחים, הכינו ערכה אישית לכל חדר. הערכה תכלול: שתיה, מאפים, שוקולדים, פיצוחים, ואפילו ממתקים. קצת מכל דבר. כך האורחים ירגישו שחשבתם עליהם במיוחד.

נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.