כולם הולכים לאירועים מידי פעם בפעם, בין אם חתונה או בר/בת מצווה. במהלך האירוע נהנים ממוזיקה וריקודים, פוגשים אנשים שאוהבים וכמובן שגם אוכלים. 

עם זאת, לאנשים רבים לא בהכרח מדובר בחוויה טובה, במיוחד באירועים בהם אין הרבה מבחר. בדרך כלל, מגיע מלצר עד אליכם ומציע אחת משתי מנות, כאשר אין הרבה חלופות. בעולם של בררנות ומגבלות תזונתיות, נדמה כי האפשרות המסורתית נשחקה מעט. זו ככל הנראה הסיבה שהולידה את קונספט תפריט אירועים לעולם. 

תפריט אירועים מהווה חלק מסטייל פופולרי מודרני ומגניב במיוחד שהחל לפקוד את אולמות האירועים בשנים האחרונות. שירותי הסעדה עם תפריט אירועים הופכים כל אירוע לחוויה מסוגננת ומעודנת יותר, ומעניקים לאורחים את היכולת לבחור לאכול את מה שהם באמת אוהבים, מתוך מבחר של מנות. הסטייל מושלם לחתונות, ימי הולדת ובר/בת מצוות גדולים ומיוחדים. 

תפריט אירועים יכול להיות תפריט אוכל בריא מכל סוג שהוא ולרבות איטלקי, אסייתי ואפילו הודי. מהי האפשרות החדשנית הזו וכיצד היא יכולה לשדרג את האירוע שלכם בכמה מונים? 

תפריט אירועים

תפריט לאירוע חשוב ממש כמו בחירה של קייטרינג או בופה לאירוע, ומומלץ להשקיע את הזמן ולבחור את האחד שנכון ומתאים לכם. בעוד שחלק מהאולמות יציעו שירותי קייטרינג, אחרים יאיצו בכם לאתר את סגנון ההסעדה הנכון ביותר עבורכם, מה שיצריך מכם להשקיע זמן ולהגיע למיקומים רבים בכדי לבצע טעימות ולקבל החלטה. 

לפני שאתם יוצאים לחפש שירותי הסעדה מעולים, חשוב לחשוב איזה סוג של תפריט לאירוע הייתם רוצים. אחרי הכול, בניית תפריט למסעדה נערכת ביחד עם הקייטרינג הנבחר. 

נסו לחשוב עם עצמכם מה אתם והמשתתפים באירוע הייתם רוצים לאכול יותר, ובחנו כמה שיותר אפשרויות ותפריטים לדוגמא לפני שאתם מתקבעים על משהו ספציפי. באותו האופן, שקלו מה התקציב שלכם לאירוע ואם הייתם רוצים שירות של עיצוב מנות אוכל ותפריט קלאסי ברמה גבוהה או סגנון יותר עכשווי, תרבותי ואפילו ייחודי כמו אוכל רחוב, לדוגמא.  

לאחר מכן, גשו למספר עסקים ובצעו טעימות, בכדי לבחור את האחד הטעים והמשתלם ביותר לטעמכם. 

איך לבנות תפריט

 בניית תפריט לאירוע היא ממש כמו בניית תפריט למסעדה ואין מדובר בתהליך פשוט. מסיבה זו חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ולבחון כמה שיותר תפריטים, בכדי להבטיח שעם סיום התהליך אתם מוצאים בידכם תפריט שמתאים לטעם האישי שלכם ומספק את כל המשתתפים שלכם. 

הקפידו להתייחס למגבלות מזון של חלק מהאורחים ולכלול מנות צמחוניות, טבעוניות ונטולות גלוטן. השתדלו לתת היצע של שלוש מנות לפחות לכל מנה, כאשר כל מנה שונה לחלוטין מהאחרת בכדי להציע גיוון שמתאים לכמה שיותר אורחים. 

אם אינכם בטוחים באשר לתפריט שיצרתם, תמיד אפשר להתייעץ עם חברים ובני משפחה בכדי לוודא שהמנות המוצעות אהובות על כולם, ואף לפנות אל אנשים שבררניים באוכל בכדי להבטיח שיש להם מה לאכול באירוע. 

הכנת השולחן

 אם אתם שוקלים תפריט אירועים עם שירותי הסעדה ככל הנראה אתם מתכננים לערוך אירוע בטבע הפתוח. אם אתם עושים אירוע בחוץ עם חברת הפקות, יהיה עליכם גם להשכיר ציוד בהתאם. לאחר שווידאתם שמצאתם קייטרינג איכותי וטעים שבאמת אהבתם, כעת יש לחשוב איך יראה השולחן שעליו יונחו המנות. 

השכרת ציוד לאירועים קטנים או גדולים צריכה להתבצע מראש, בכדי לאפשר די זמן לחברה להתכונן לכמות האנשים ולהציע כמה שיותר אפשרויות, בהתאם למיקום הנבחר. 

הקפידו לבחון מספר סוגים של כיסאות ושולחנות ולוודא שיהיה נוח להניח אותם בשטח. התייעצו עם מפיקים ובדקו מספר סוגים של עיצובי שולחן ופרחים, כך שתוכלו לבחור את האפשרות הנכונה ביותר בהתאם לטעם האישי שלכם. 

זכרו, על העיצוב הסופי להתאים גם לשולחנות ולכיסאות שבחרתם וגם לעיצוב הכולל של האולם או הגן שבו בחרתם לערוך את האירוע.

שירותי הסעדה עם תפריט אירועים זהו קונספט חדשני וייחודי שתפס תאוצה וכיום הופך כל אירוע לחוויה מרשימה ויוקרתית יותר. בין אם אתם בוחרים לערוך אירוע באולם או באופן עצמאי בגן יחד עם חברת הפקות, כדאי ואף מומלץ לבחור חברת קייטרינג שמציעה שירותי הסעדה ואף בניית תפריט לאירוע בהתאם לטעם האישי שלכם ולתקציב שלכם.

הקפידו לבחון מספר חברות קייטרינג ולבצע טעימות במגוון מקומות, בכדי להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.  

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.