קייטרינג ל20 איש

האם כדאי להזמין קייטרינג ל20 איש? או אולי להכין לבד בבית? כאן תוכלי ללמוד על היתרונות והחסרונות, ולקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

כלל אצבע ראשון וחשוב ביותר, אם את יודעת להכין אוכל איכותי מאוד, כזה שגם אנשים זרים אוהבים ומפרגנים (לא רק הבעל והילדים שהתרגלו לסגנון האוכל המסוים), את בהחלט יכולה להכין באופן עצמאי, להיעזר בבני המשפחה, להתנסות לפני כן במתכונים חדשים ומעניינים, וליהנות מהחוויה..

אם את חוששת שאולי לא יאהבו, או שלא מתחשק לך לעמוד יום או יומיים במטבח, כדאי לך לשקול בחיוב הזמנת קייטרינג ל20 איש מחברת קייטרינג מומלצת, וכך תוכלי להיות בראש שקט שכולם ייהנו ויפרגנו.

אם את עורכת חגיגה משפחתית בבית וחשוב לך שהאירוח יהיה טעים מכבד ומפנק, יותר ממומלץ עבורך לקרוא את המדריך המקוצר לאירוח בבית.

3 נקודות למחשבה, בהזמנת קייטרינג ל20 איש:

  • לכל משפחה יש את המאכלים המיוחדים שלה. ומתי אם לא באירועים תרצו להשוויץ עם התבשיל המיוחד שלכם? אם בכל זאת תרצו להזמין קייטרינג, כדי לחסוך עלויות ולהמשיך בשגרת חייכם, כדאי לכם להוסיף בכל זאת את המאכל המיוחד שלכם (נשמח לשמוע מכם על מאכלים מיוחדים, לפרסום בבלוג שלחו לנו את המתכון שלכם)
  • בהרבה מחברות הקייטרינג המינימום הנדרש להזמנה גבוה יותר, בדרך כלל מינימום 30-40 מנות. אם חברת קייטרינג מסוימת מוכנה לקבל הזמנת קייטרינג ל20 איש, כדאי מאוד לבדוק את איכות האוכל, ואת רמת המחירים..
  • טיפ חשוב: אם המינימום הנדרש להזמנה 30 מנות, כדאי לכם להזמין 30 מנות, ולהרוויח מכל הכיוונים. גם הרווחתם קייטרינג איכותי העונה על הדרישות שלכם, גם לא שילמתם מחיר גבוה רק בגלל כמות קטנה, (אם בהזמנת קייטרינג ל20 איש העלות 1000 ₪, בהזמנה מקייטרינג איכותי ל-30 איש (תפריט אוכל מוכן 49 ₪ למנה) העלות היא 1200 ₪, כלומר, 200 ₪ בלבד ל10 מנות!!),
  • בנוסף, יהיו לכם מגשי רזרבה במטבח (ואולי בכלל להזמין עוד חברים, אם לא חשבתם על כך..). וכמובן, שתוכלו ליהנות מאוכל טעים ומשובח למשפחה לעוד יומיים שלשה.

לסיכום, אם חשבת להזמין קייטרינג ל20 איש, כדאי לך לשקול שוב. הצענו מגוון פתרונות, אך בוודאי הפתרון המועדף ביותר הוא להגדיל את ההזמנה וליהנות מכל העולמות.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.