קייטרינג לחינה מרוקאית

אירוע חינה הוא ללא ספק אחד האירועים השמחים ביותר. כמי שמלווה אירועי חינה רבים, אני יכולה לומר שכל אירוע חינה מרגש אותי בכל פעם מחדש, כאילו זו הפעם הראשונה. יש משהו בשמלות הססגוניות, בשירים המקפיצים, ובאווירת הכלולות שנותן פאנץ' ייחודי לאירועי החינה. כמי שמלווה כלות רבות בבחירת התפריט, העיצוב והסטייל, חשוב לי מאוד לתת לך כמה טיפים לקראת החינה.

אירוע חינה מסמל את היופי של המסורת והמורשת כמו שחגגו האימהות והסבתות שלנו, ברים מלאים בעוגיות מרוקאיות, מתנות מפוארות במיוחד לחתן והכלה, וחשוב מאוד לשים לב לניואנסים המיוחדים באירוע, כדי שגם אצלך החוויה תהיה לא פחות ממושלמת.

טיפ 1: כשאת בוחרת קייטרינג לחינה מרוקאית, בררי עם הקייטרינג אם יש תפריט ייחודי המותאם לחגיגת חינה. על מה חשוב לשים לב בהצעת התפריט?

אם אתם מתכננים למלאות את הברים במתוקים ועוגיות מרוקאיות מכל הסוגים, תשקלו לוותר על מנת הביניים. רוב האורחים פשוט לא מסוגלים לאכול כל כך הרבה בארבע שעות.. עדיף להשקיע במנות העיקריות במנות היותר משובחות וייחודיות, והאורחים שלכם יודו לכם ויפרגנו לכם.. בהתחייבות..

טיפ 2: בשל אופיו המיוחד של האירוע, כדאי ומומלץ שההגשה תהיה מרכזית ולא אישית. אף שכיום מקובל באירועי חתונה, להגיש לכל אורח צלחת עם מנה אישית, כדאי להזמין במיוחד קייטרינג לחינה מרוקאית, ולהגיש את המנות במגשים יפיפיים למרכז השולחן, מה שייצור את אווירת השפע ואת תחושת ה"ביחד".. אל תוותרו על זה..

טיפ 3: כל מפיק אירועים יודע שכדי ליצור אווירה כבר בכניסה לאירוע, צריך להשקיע בעיצוב. יש לך את האפשרות לבחור קייטרינג לחינה מרוקאית המציע עיצוב בסיסי המותאם לאווירת חינה. בדרך כלל, אלו צבעי האדום/בורדו וזהב השולטים מאוד.. לכן, המפות והמפיות יהיו בגווני שמנת אדום זהב, ובמרכז השולחן נרות ופרחים התואמים לגוונים אלו.

אם תרצי להשקיע קצת יותר, תוכלי להזמין אהל לחינה, מחברה להפקת אירועי חינה, שתדאג לך לתלבושות ולכל הציוד הנדרש לחינה מושלמת.

הכלל החשוב ביותר: להתחיל את החיים ברגל ימין. כשאת מזמינה קייטרינג לחינה מרוקאית, תוודאי את כל הפרטים לפני ההזמנה, כדי שתוכלי להיות בראש שקט באירוע שלך. דקה אחרי שסגרת את ההזמנה, פשוט תתחילי ליהנות מהאירוע שללא ספק הוא אירוע של פעם בחיים.

נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.