מזל טוב להולדת הבן! בימים אלו אתם בוודאי מתרגשים ועסוקים עם הרך הנולד, ובכל זאת עליכם להיערך לברית המילה של בנכם. כדי להקל עליכם, הכנו עבורכם את המדריך המקוצר לברית המילה, בו תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לקראת הברית, מבחירת מוהל, הזמנת קייטרינג לברית, ועד לרשימת הקניות החיונית לטקס הברית.

בשנים האחרונות, יותר ויותר משפחות בוחרות לערוך את טקס הברית וסעודת המצוה, באולם בית כנסת גדול ומפואר שבאזור מגוריהם, ולהזמין קייטרינג לברית המציע תפריט המותאם לחגיגת ברית מילה. ניתן למנות 3 סיבות מרכזיות לטרנד שהולך וגובר עם השנים.

  • אווירת הקדושה – טקס ברית יותר מכל טקס יהודי אחר, משמעותי ביותר במסורת היהודית. גם משפחות שלא שומרות מצוות כלל, לא יוותרו על ברית המילה לבנם. ומשכך, אין מקום מתאים יותר מבית כנסת לאווירת הקדושה והמסורת היהודית.
  • הפאר וההדר – בכל עיר קיימים מספר בתי כנסת מרכזיים ומפוארים, המאפשרים לערוך את טקס הברית בהיכל המפואר של בית הכנסת. מיד לאחר טקס הברית, נערכת סעודת הברית באולם בית הכנסת. יש לציין, שברבים מאולמות בית הכנסת נערכים אירועים לאורך כל השנה, על ידי קייטרינג לברית, שדואג להפקת האירוע, ברמה גבוהה ביותר ובמחירים שווים בהחלט.  
  • מחירים מנצחים – אין ספק שמשתלם הרבה יותר להזמין קייטרינג לברית ולערוך את האירוע באולם בית הכנסת (בדרך כלל, ) מאשר לערוך אירוע באולם אירועים רשמי, שמייקר את העלות הכוללת באלפי שקלים מיותרים. בהזמנת קייטרינג לברית, תוכלו להזמין תפריט הכולל מנות באיכות וברמה גבוהה אף יותר ממה שמציעים באולמות האירועים, ובמחיר משתלם יותר. (אם אתם שואלים מדוע זה כך? תחשבו על ההוצאות האין סופיות של האולמות על שכירות, ארנונה עסקית ועוד.. אולמות אירועים נועדו לאירועים של 300 איש, ולא לאירועי ברית שבדרך כלל נעים בין 100 ל200 מוזמנים בלבד).

בהזמנת קייטרינג לברית, כדאי ומומלץ להקדים את ההזמנה (תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו) כדי להבטיח את התאריך שלכם. בחרו את התפריט לברית, ושלחו אלינו לטלפון 058-3226-103 (לכל שאלה, תוכלו ליצור קשר בטלפון או בווטצאפ, בכל שעה..)

כמובן, בשל אופיו הייחודי של אירוע הברית (למי שלא יודע, כיומיים לפני הברית יש לבדוק את רמת המוגלובין בדם, על מנת לקבוע את תאריך הברית סופית) אנחנו  מבינים את המורכבות, ובאים לקראת הלקוחות שלנו, ולכן, בהזמנת קייטרינג לברית, ניתן לדחות את הזמנת האירוע, עד יומיים לפני האירוע, ללא דמי ביטול.

  • אווירת הקדושה – טקס ברית יותר מכל טקס יהודי אחר, משמעותי ביותר במסורת היהודית. גם משפחות שלא שומרות מצוות כלל, לא יוותרו על ברית המילה לבנם. ומשכך, אין מקום מתאים יותר מבית כנסת לאווירת הקדושה והמסורת היהודית.
  • הפאר וההדר – בכל עיר קיימים מספר בתי כנסת מרכזיים ומפוארים, המאפשרים לערוך את טקס הברית בהיכל המפואר של בית הכנסת. מיד לאחר טקס הברית, נערכת סעודת הברית באולם בית הכנסת. יש לציין, שברבים מאולמות בית הכנסת נערכים אירועים לאורך כל השנה, על ידי קייטרינג חיצוני שדואג להפקת האירוע, ברמה גבוהה ביותר ובמחירים שווים בהחלט.  
  • מחירים מנצחים – אין ספק שמשתלם הרבה יותר להזמין קייטרינג לברית במחיר מיוחד, ולערוך את האירוע באולם בית הכנסת, מאשר לערוך אירוע באולם אירועים רשמי, שמייקר את העלות הכוללת בעשרות אלפי שקלים מיותרים. בהזמנת קייטרינג לברית, תוכלו להזמין תפריט הכולל מנות באיכות וברמה גבוהה אף יותר ממה שמציעים באולמות האירועים, ובמחיר משתלם יותר. (אם אתם שואלים מדוע זה כך? תחשבו על ההוצאות האין סופיות של האולמות על שכירות, ארנונה עסקית ועוד.. אולמות אירועים נועדו לאירועים של 300 איש, ולא לאירועי ברית שבדרך כלל נעים בין 100 ל200 מוזמנים בלבד).

בהזמנת קייטרינג לברית, כדאי ומומלץ להקדים את ההזמנה (תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו) כדי להבטיח את התאריך שלכם. בחרו את התפריט לברית, ושלחו אלינו לטלפון 058-3226-103 (לכל שאלה, תוכלו ליצור קשר בטלפון או בווטצאפ, בכל שעה..)

כמובן, בשל אופיו הייחודי של אירוע הברית (למי שלא יודע, כיומיים לפני הברית יש לבדוק את רמת המוגלובין בדם, על מנת לקבוע את תאריך הברית סופית) אנחנו  מבינים את המורכבות, ובאים לקראת הלקוחות שלנו, ולכן, בהזמנת קייטרינג לברית, ניתן לדחות את הזמנת האירוע, עד יומיים לפני האירוע, ללא דמי ביטול.

אז, איך יראה האירוע שלכם בתפריט זהב?

בכניסת האורחים 
השולחנות יהיו ערוכים במפות ומפיות בד יפיפיות, וכלים דמוי פורצלן מרהיבים
ועל השולחנות סלטי הבית שלנו המוגשים בשפע ובאסתטיות, לצד לחמניות טריות, ושתיה קרירה.

מנה ראשונה
לאחר שיתישבו האורחים סביב השולחנות, נגיש להם מנה ראשונה בהגשה אישית על ידי המלצרים, כשכל סועד יוכל לבחור במנה המועדפת עליו.

מנה עיקרית
בשלב זה, כשהאירוע בשיאו, והאורחים שמחים אתכם בריקודים או בכל פעילו אחרת, המלצרים יפנו את המנות הראשונות בזריזות, ויכינו את השולחן לקראת המנה העיקרית, וכשיתקבל האות מכם צוות המטבח יתחיל להיערך לקראת המנה העיקרית.

המנה העיקרית מוגשת לאחר שהגשנו את התוספות החמות במרכז השולחן, ומיד נגיש את המנה העיקרית במגשים מרכזיים למרכז השולחן, וכל אחד יוכל לבחור את המנה המועדפת עליו. למעוניינים, ניתן להגיש גם את המנה העיקרית בהגשה אישית, (יש לציין זאת בפנייתכם)

קינוח מתוק 
בשלב זה שהאורחים נהנו ושבעו מכל הטוב המוגש בפניהם, נקנח במשהו מתוק לסיום.. בדרך כלל נגיש קינוח אישי, אך ניתן גם להזמין מגשי פירות חתוכים ומרהיבים במרכז השולחן.

עבודת הצוות שלנו
הצוות הנפלא שלנו ייתן לכם שירות מלא מהובלת האוכל, עריכת השולחנות, הגשה מלצור ופינוי האולם, כך שתוכלו להשקיע את כל תשומת לבכם לאורחים החשובים שלכם, תסמכו עלינו שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים..

למה לקוחות מפרגנים בחום על קייטרינג יהלום?

קייטרינג יהלום מוביל באיכות המנות בסגנון הבישול והאפיה המעניק חוויה קולינרית עשירה לאורחים המכובדים שלנו.. חומרי גלם איכותיים ביותר ושפים בעלי כריזמה קולינרית מבטיחים מנות בעלות מראה ריח וטעם משכרים.. המזכירים ניחוחות וטעמים מוכרים ואהובים..

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.