קייטרינג לברית

מזל טוב להולדת הבן! בימים אלו אתם בוודאי מתרגשים ועסוקים עם הרך הנולד, ובכל זאת עליכם להיערך לברית המילה של בנכם. כדי להקל עליכם, הכנו עבורכם את המדריך המקוצר לברית המילה, בו תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לקראת הברית, מבחירת מוהל, הזמנת קייטרינג לברית, ועד לרשימת הקניות החיונית לטקס הברית.

בשנים האחרונות, יותר ויותר משפחות בוחרות לערוך את טקס הברית וסעודת המצוה, באולם בית כנסת גדול ומפואר שבאזור מגוריהם, והזמין קייטרינג לברית המציע תפריט המותאם לחגיגת ברית מילה. ניתן למנות 3 סיבות מרכזיות לטרנד שהולך וגובר עם השנים.

  • אווירת הקדושה – טקס ברית יותר מכל טקס יהודי אחר, משמעותי ביותר במסורת היהודית. גם משפחות שלא שומרות מצוות כלל, לא יוותרו על ברית המילה לבנם. ומשכך, אין מקום מתאים יותר מבית כנסת לאווירת הקדושה והמסורת היהודית.
  • הפאר וההדר – בכל עיר קיימים מספר בתי כנסת מרכזיים ומפוארים, המאפשרים לערוך את טקס הברית בהיכל המפואר של בית הכנסת. מיד לאחר טקס הברית, נערכת סעודת הברית באולם בית הכנסת. יש לציין, שברבים מאולמות בית הכנסת נערכים אירועים לאורך כל השנה, על ידי קייטרינג חיצוני שדואג להפקת האירוע, ברמה גבוהה ביותר ובמחירים שווים בהחלט. 
  • מחירים מנצחים – אין ספק שמשתלם הרבה יותר להזמין קייטרינג לברית ולערוך את האירוע באולם בית הכנסת (בדרך כלל, ) מאשר לערוך אירוע באולם אירועים רשמי, שמייקר את העלות הכוללת באלפי שקלים מיותרים. בהזמנת קייטרינג לברית, תוכלו להזמין תפריט הכולל מנות באיכות וברמה גבוהה אף יותר ממה שמציעים באולמות האירועים, ובמחיר משתלם יותר. (אם אתם שואלים מדוע זה כך? תחשבו על ההוצאות האין סופיות של האולמות על שכירות, ארנונה עסקית ועוד.. אולמות אירועים נועדו לאירועים של 300 איש, ולא לאירועי ברית שבדרך כלל נעים בין 100 ל200 מוזמנים בלבד).

בהזמנת קייטרינג לברית, כדאי ומומלץ להקדים את ההזמנה (תוכלו ליצור קשר כבר עכשיו) כדי להבטיח את התאריך שלכם. בחרו את התפריט לברית, ושלחו אלינו לטלפון 052-7606-103 (לכל שאלה, תוכלו ליצור קשר בטלפון או בווטצאפ, בכל שעה..)

כמובן, בשל אופיו הייחודי של אירוע הברית (למי שלא יודע, כיומיים לפני הברית יש לבדוק את רמת המוגלובין בדם, על מנת לקבוע את תאריך הברית סופית) אנחנו  מבינים את המורכבות, ובאים לקראת הלקוחות שלנו, ולכן, בהזמנת קייטרינג לברית, ניתן לדחות את הזמנת האירוע, עד יומיים לפני האירוע, ללא דמי ביטול.


נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.