ביהלום תוכל להזמין קייטרינג לאירוע ביתי בסגנון האהוב עליכם, מתוך תפריט מגוון, ואפשריות אין סופיות, של אירוע מושלם בדיוק כפי  שחלמתם לכבוד השמחה, האירוע, או המסיבה שלכם..

באפשרותכם להזמין אוכל מוכן עד פתח הבית, במבצע מדהים!! 49 ש"ח למנה, כולל לחמניות וכולל משלוח חינם עד פתח הבית..

אז, איך יראה האירוע שלכם בתפריט זהב?

בכניסת האורחים 

השולחנות יהיו ערוכים במפות ומפיות בד יפיפיות, וכלים דמוי פורצלן מרהיבים ועל השולחנות סלטי הבית שלנו המוגשים בשפע ובאסתטיות, לצד לחמניות טריות, ושתיה קרירה.

מנה ראשונה
לאחר שיתישבו האורחים סביב השולחנות, נגיש להם מנה ראשונה בהגשה אישית על ידי המלצרים, כשכל סועד יוכל לבחור במנה המועדפת עליו.

מנה עיקרית
בשלב זה, כשהאירוע בשיאו, והאורחים שמחים אתכם בריקודים או בכל פעילו אחרת, המלצרים יפנו את המנות הראשונות בזריזות, ויכינו את השולחן לקראת המנה העיקרית, וכשיתקבל האות מכם צוות המטבח יתחיל להיערך לקראת המנה העיקרית.

המנה העיקרית מוגשת לאחר שהגשנו את התוספות החמות במרכז השולחן, ומיד נגיש את המנה העיקרית במגשים מרכזיים למרכז השולחן, וכל אחד יוכל לבחור את המנה המועדפת עליו. למעוניינים, ניתן להגיש גם את המנה העיקרית בהגשה אישית, (יש לציין זאת בפנייתכם)

קינוח מתוק 
בשלב זה שהאורחים נהנו ושבעו מכל הטוב המוגש בפניהם, נקנח במשהו מתוק לסיום.. בדרך כלל נגיש קינוח אישי, אך ניתן גם להזמין מגשי פירות חתוכים ומרהיבים במרכז השולחן.עבודת הצוות שלנו

הצוות הנפלא שלנו ייתן לכם שירות מלא מהובלת האוכל, עריכת השולחנות, הגשה מלצור ופינוי האולם, כך שתוכלו להשקיע את כל תשומת לבכם לאורחים החשובים שלכם, תסמכו עלינו שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים..

למה לקוחות מפרגנים בחום על קייטרינג יהלום?

קייטרינג יהלום מוביל באיכות המנות בסגנון הבישול והאפיה המעניק חוויה קולינרית עשירה לאורחים המכובדים שלנו.. חומרי גלם איכותיים ביותר ושפים בעלי כריזמה קולינרית מבטיחים מנות בעלות מראה ריח וטעם משכרים.. המזכירים ניחוחות וטעמים מוכרים ואהובים..
הפקות יהלום - צוות ההפקה שלנו נכון לעמוד לשירותכם, להפקת כל אירוע בכל מקום ובכל זמן..1. אנו משקיעים בציוד ועיצוב אירועים - מפות ומפיות בד מרהיבות בכל צבעי הקשת, כלים חדישים ויפיפיים בסגנון אולמות האירועים, ואפילו שירות של עיצוב אירועים במסגרת חבילות עיצוב לאירועים

2. יש לנו צוות מנצח, להובלת המשלוחים, וגם לעריכת השולחנות בדיוק ובטוב טעם, ממיקום השולחנות ועד לעיצוב המפית שעל גבי הצלחת.. אל דאגה, אנחנו שמים לב לכל רמז קטן שלכם..

3. ההגשה של המנות בצורה נקייה, הגיינית ואסתטית במיוחד. זה חשוב לכם וזה חשוב לנו. לכן, אנחנו מתזכרים את כל הצוות לפני כל אירוע על החובה להקפיד ביותר על כללים אלו.. 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.