קייטרינג יהלום מוביל בתחום האירועים באזור הצפון, מנתניה וחדרה, חיפה והקריות עד כרמיאל ונהריה, הכנרת ורמת הגולן. זכינו להפיק מאות אירועים בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, מחתונות יוקרה ועד אירועי על האש בשטח פתוח. החל מ30 איש ועד ל500 איש. כולם נהנו מתשומת לב אישית, שירות בחיוך, קייטרינג משובח, ופרגונים שלא נגמרים..

קייטרינג "יהלום" מציע לכם שירות קייטרינג הרב מחפוד. הצוות שלנו פועל במטבחי מאמא, עם משגיחים צמודים של בד"צ יורה דעה הרב מחפוד שליט"א. מה זה אומר? כל המוצרים כשרים למהדרין, כל הירק חסלט ועובר תהליך ניקיון במים וסבון, העופות והבשרים של בד"צ יורה דעה הרב מחפוד. כך אתם יכולים להיות רגועים שכל האורחים יכולים לאכול ללא הגבלה. זה חשוב במיוחד אם יש לכם אורחים המקפידים על כשרות למהדרין או על קייטרינג הרב מחפוד.

היתרון שלנו הוא לא רק בכשרות המהודרת, לצוות של קייטרינג יהלום יש ניסיון רב בהכנת מנות משובחות, טעימות לחיך ומרהיבות לעין, מגוון צורות הגשה, ושירות אדיב ומקצועי לכם ולאורחים שלכם. המקצועיות שלנו בתחום האירועים, נבנתה לאורך שנים ארוכות ואתם נהנים מהפירות, אירועי יוקרה במחירים משתלמים במיוחד. מחירים לדוגמא: קייטרינג לאירוע כולל הגשה ב90 שח בלבד. אפשרות לתוספות ושדרוגים, מנות ביניים מעוצבות, כלי פורצלן, עיצוב ברים, חופות ועוד..

להזמנות - קייטרינג יהלום: 058-3226-103 

אנו פועלים מסביב לשעון, כדי להעניק שירות יוצא דופן, וחשוב לנו מאוד שלקוחותינו יהיו המרוצים ביותר, 
מהאיכות, מהשפע, מהכשרות, וממחירים מנצחים.

על מה חשוב לשים לב בבחירת קייטרינג?


1. חומרי גלם - שחומרי הגלם איכותיים וטריים, לא מעובדים, לא ממוחזרים וכו'
2. אוכל טעים - שהשף יודע להפוך את חומרי הגלם למנות טעימות, שכולם אוהבים ונהנים..
3. כשרות מהודרת - אין כמו קייטרינג לאירועים למהדרין, המקובל על 99% משומרי הכשרות.

לתפריט קייטרינג יהלום


אם אתם מזמינים קייטרינג לאירוע הכולל גם את הפקת האירוע, חשוב מאוד לבדוק את "רמת הארגון וההפקה של האירוע". מה זה כולל?
1. איך הצוות עורך את השולחנות? גודל, צורה מיקום... האם הם מעניקים את מלוא תשומת לב לבקשות השונות של בעלי האירוע? האם הם שמים לב לפרטים הקטנים? כמו רחבת כניסה, רחבת ריקודים, בר שתיה, מקום לצלם, מקום לשמירת חפצים ועוד..
2. איך הקייטרינג מגיש את המנות? האם הצוות מקפיד על ההיגיינה? האם המנות מוגשות בצורה מעוצבת ואסתטית?
3. מהי רמת המקצועיות של הצוות? האדיבות, הנועם? האם הצוות קשוב  לבקשות של האורחים?

הפקת אירוע כוללת מרכיבים רבים, ובפרט אם מחפשים קייטרינג לאירועים מהדרין, כדי לענות לצורך של האורחים שלכם, חשוב מאוד לא להתפשר על שאר המרכיבים באוכל, האיכות הטעם השפע, וכמובן ההיגיינה.

כשאתם מזמינים מקייטרינג יהלום אתם בידיים טובות. אנחנו יודעים בדיוק מה חשוב לכם, ועושים הכל שתצטרפו למועדון הלקוחות שלנו, שחוזרים אלינו שוב ושוב. בגלל האיכות, בגלל הכשרות, בגלל המחיר, ובעיקר בגלל האהבה שלנו. האהבה לאירועים, לאנשים ולאוכל. אתם מוזמנים להצטרף למועדון הלקוחות הנהנים ביותר.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.