האם להזמין קייטרינג בשרי זול יקר או ממוצע?

מתלבטים אם להשקיע בקייטרינג יקר או להסתפק בקייטרינג בשר זול? אתם לא לבד. רוב הישראלים מתלבטים בשאלה הזו לפני הזמנת קייטרינג לאירוע המשפחתי או השבת חתן. מי לא רוצה לפנק את בני המשפחה והחברים שבאים לחגוג איתנו, אבל כמו שאנחנו יודעים יש את הרצוי ויש את המצוי, והזמנת קייטרינג בשרי יקר עלולה להיות הוצאה משמעותית ביותר עבור משפחה סטנדרטית. אז מה עושים? קבלו 3 עצות מחכימות בדרך להחלטה נכונה:

 •  קשת המחירים של מנות לאירועים המוצעות בארץ כיום, רחבה ביותר. האם אתם חייבים ללכת על קייטרינג בשרי זול ביותר או על היקר ביותר? כמובן שבתשובה היא לא. הזול ביותר הוא בדרך כלל גם הפשוט ביותר. ואם מדברים על קייטרינג בשר זול יתכן ומשתמשים בחומרי גלם ירודים, ההיגיינה לוקה בחסר, והכשרות בעייתית.
  כפי שהסברנו, יש מנעד רחב של מחירים, ומומלץ לבחור בקייטרינג המציע מנות במחיר ממוצע המקובל בתחום, ובנוסף, לברר בשיחת טלפון את הפרטים החשובים לכם. רק כך תוכלו להבטיח שתקבלו מנות איכות, העומדות ברף שלכם. (לפירוט על רמת המחירים המקובלת)


 • לאחר שקיבלנו מידע על הפרטים החשובים לנו, כדאי לשאול את איש הקשר שלכם בקייטרינג 2 שאלות?
  מהו התפריט המומלץ והמקובל לסוג האירוע שלכם? לכל קייטרינג יש כמה הצעות תפריט, המתאימות לסוגי אירועים שונים. אם אתם חוגגים בת מצווה, ואחוז גבוה מהאורחים הם חברות של הכלה בנות 12-13, לא יהיה הגיוני כל כך להזמין תפריט אסאדו או מנות בשר כבש. כדי לצמצם את הבירוקרטיה, פשוט שאלו את איש הקשר מהו התפריט המומלץ לבת מצוה?

  כשהתפריט המומלץ בידיכם, בקשו לקבל הצעת מחיר מותאמת למספר המנות (לטיפים על בחירת מספר מנות לאירוע) בדרך כלל המחיר יעמוד בציפיות שלכם, ותוכלו לסגור הזמנה. אם בכל זאת אתם סבורים שהמחיר יקר בשבילכם, אל תתפתו להזמין קייטרינג בשרי זול, הפיתוי הזה יעלה לכם ביוקר. פשוט תשאלו האם ניתן להוזיל את העלות הכוללת. רוצים דוגמאות? בבקשה: אם ההצעה כוללת כלי פורצלן, תוכלו לבקש כלים חד פעמיים מהודרים. אם ההצעה כוללת מנת ביניים, תשקלו לוותר עליה. בדקו אפשרות למנות ילדים, יתכן וההוזלה תהיה משמעותית במיוחד.


 • וכעת לטיפ החשוב ביותר:
  בהרבה מקרים בעלי האירועים מחפשים להוזיל את עלויות הקייטרינג, ולעיתים אף מתפתים להזמין קייטרינג בשרי זול ולחסוך 200-300 שקל בעלות הכוללת של האירוע.
  כדאי מאוד לשים את עיקר הפוקוס על הוזלת העלויות בשירותים המשלימים לאירוע, ולא במנות המוגשות לאורחים שלכם. מה שהאורחים שלכם יחוו ויזכרו מהאירוע, היא החוויה הקולינרית, מנות האיכות, הטעם והשפע. תשקיעו בכם ובהם.

  לסיכום, חשוב מאוד להשקיע (ראו על ההבדל בין השקעה להוצאה) בקייטרינג איכותי, ולא להתפתות לקייטרינג בשרי זול מדי, שאולי יחסוך לכם סכום קטן, אך עלול לגרום לעוגמת נפש לכם ולאורחים שלכם. השתמשו בטיפים שלנו, כדי להוזיל עלויות בצורה חכמה ונבונה, ותיהנו מאירוע מושקע ומיוחד ביותר.

נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת.

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.