ההתפתחות המרשימה של הקריות בשנים האחרונות הובילה לעליה משמעותית באיכות החיים. אם בעבר הרחוק, היו רבים מתושבי האזור, מסתפקים בחגיגה בבית עם המשפחה הקרובה בלבד, בשנים האחרונות נוצר שינוי עמוק שמחלחל לכל שכבות האוכלוסייה.

כיום, כולם רוצים לחגוג עם כולם. להזמין את כל השכנים, את החברים מהעבודה, ואפילו את החברים של הילדים. כתוצאה מכך, האירועים הפכו להיות גדולים יותר, ואי אפשר עוד לחגוג בבית. ולכן, כמעט כולם מזמינים קייטרינג המסוגל לתת מענה לעשרות ואף מאות האורחים בחגיגה המשפחתית.

קצת על קייטרינג בקריות מחירים:

מסקירה שערכנו על קייטרינג בקריות מחירים, גילינו שרמת המחירים דומה מאוד בין חברות הקייטרינג המובילות, כשמחיר הזמנת אוכל מוכן נע בין 40 ₪ למנה (תפריט כסף שלנו), ל100 ₪ למנה (תפריט על האש – ברביקיו במתחם האירוע). אלו מחירים שווים ביותר, וניתן לומר בהחלט שמבחינה כלכלית משתלם יותר להזמין קייטרינג מאשר להכין אוכל באופן עצמאי.

אוכל מוכן או קייטרינג לאירוע?

יש לשים לב, לשני מושגים חשובים בהזמנת קייטרינג לאירוע:
הזמנת אוכל מוכן – כוללת את רכיבי האוכל המיוצר במטבח הקייטרינג בלבד. רכיבי האוכל כוללים סלטים, תוספות חמות / קרות, מנות ראשונות / עיקריות. תוכלו להוסיף על הזמנת הבסיס, לחמים, קינוחים, שתיה ועוד..
הפקת אירוע – הכוונה לפעילות צוות הקייטרינג, הכוללת את הובלת האוכל, עריכת השולחנות, הגשת האוכל, ופינוי המתחם בסוף האירוע.

בדרך כלל, המושג "קייטרינג לאירוע" כולל את שני הרכיבים: גם האוכל המוכן, וגם הפקת אירוע. חשוב שתכירו את המושגים, כדי שתהיו בעניינים..

למה משתלם יותר להזמין אוכל מוכן מאשר להכין בבית?

כל מי שהכין אוכל בבית לאירוח של 20 איש, יודע כמה זמן נדרש כדי לקנות את המוצרים מהסופר, מהירקן ומהאטליז. ומה עם החנות לכלים חד פעמיים? ולהוביל, ולאחסן בקירור ובמקפיא (כשהוא עמוס כבר מלפני כן..) ואז להוציא ולהפשיר, ולהפעיל את כל המשפחה כדי להכין את כל הסלטים, והדגים, והבשרים והתוספות, ואחרי שהכל מוכן הגיע הזמן לנקות.. ואז לערוך את השלחן, ולדאוג שהאוכל יהיה חם. וכשהאירוח יסתיים שוב לנקות.. כבר הבנתם את הפואנטה..

אם יש לכם אירוע סטנדרט של 80 חברים, תכפילו את כל זה פי 4!! מה שאומר שכנראה תצטרכו להפסיד ימי עבודה, ללכלך את כל הבית, ואולי גם לייצר ויכוחים מיותרים עם הילדים, שלא ממש בעניין לקלף 10 קילו עגבניות למטבוחה..  כשאתם מזמינים קייטרינג, אתם ממשיכים בשגרת החיים הכיפית שלכם, ונותנים לחברה מקצועית ואיכותית לעשות עבורכם את כל העבודה, בעלות שווה לכל נפש.

לסיכום, בחברות קייטרינג בקריות מחירים שווים מאוד, ובהחלט משתלם יותר להזמין אוכל מוכן לשבת חתן, או לכל חגיגה משפחתית, ולהבטיח הנאה מושלמת שלכם ושל חבריכם.

נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת. 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.