רבים שואלים, האם יש לתחום עיצוב חתונה מחיר מקובל בישראל? ובמה זה תלוי? כמובן שאין מחיר מקובל, יש רמת מחירים שונים בין חברות ומעצבים, תלוי בסגנון איכות ופרמטרים נוספים. המחירון שלפניכם נוצר על ידי חברה להשוואת מחירים מתוך בירור מעמיק מול החברות השונות. המחירון מציע את רמת המחירים המשתנית המחיר הזול ביותר למחיר היקר ביותר, תוך הסבר על האופציות השונות שעומדות לפניכם.

כפי שבוודאי תוכלו לראות, ביהלום יש לכם את עיצוב החתונה במחיר המשתלם ביותר, מתוך שאיפה שלנו שכל זוג מאורסים לקראת חתונה, שירצה עיצוב יוקרתי לחתונה, יוכל לקבל את השירות שלנו מבלי  לחשוב פעמיים על רמת המחירים. כך עוד ועוד זוגות נהנים מעיצוב יוקרתי לחתונה במחיר משתלם וגם אנחנו ממשיכים להרחיב את הפעילות העסקית שלנו. Win win

לבירורים ולהזמנות, לשריון תאריכים או להתייעצות
את מוזמנת ליצור קשר כבר עכשיו

המספר שלנו: 058-3226-103

מה טווח המחירים לעיצוב חתונה?

ככלל, עיצוב חתונה מורכב מ3 חלקים. עיצוב חופה, כסא כלה ועיצוב שולחנות.

טווח המחירים של יהלום הפקות לעיצוב חתונה:
חופה להשכרה כולל עיצוב חופה: 1500 ₪
כסא כלה מעוצב: בין 990 ל5500 ₪
עיצוב שולחנות: בין 60 לשולחן עד ל120 לשולחן.

טווח המחירים של חברות אחרות לעיצוב אירועים:
חופה להשכרה כולל עיצוב חופה: בין 1800 ל- 3,500 ₪
כסא כלה מעוצב: בין 1500 ל8000 ₪
עיצוב שולחנות: בין 60 לשולחן עד ל200 לשולחן.

כמובן, שיש מחירים זולים יותר ומחירים יקרים יותר, אך זהו טווח המחירים המקובל ברוב החברות בתחום. יש להדגיש, שאם אתם מזמינים 2 או 3 תחומי עיצוב המחיר נמוך ב20%-30% בסך הכל.

האם להשקיע בעיצוב חתונה?

החופה היא ללא ספק המרכז של החתונה, שם הזוג הטרי מקים את ביתו, והחופה היא ללא ספק מסמר הערב. אי אפשר לזלזל בטקס החופה עם 4 מוטות וכמה בדים. אמנם לא חייבים להיסחף עם כל טרנד חדש בשוק החתונות, אבל כן חשוב לשמור על סטייל יוקרתי או ססגוני בהתאם להעדפה שלכם. העיקר שהמקום ישרה את האווירה המיוחדת כל כך לרגעים המרגשים בחייכם.

מעניין לציין שבניגוד לסטיגמה "החופה המסורתית" כמעט ולא קיימת בציבור הדתי ובוודאי לא בציבור החרדי בישראל. הציבור הדתי והחרדי משקיעים מאוד בעיצוב יוקרתי לחופה מתוך הבנת המשמעות של נישואין ומעמד הנישואין בהלכה ובמסורת ישראל. 

עיצוב חתונה מחיר משתלם

כמו בכל תחום, מי שמציע לי מחיר זול מדי ביחס לחברות אחרות, אני מנסה להבין איך זה יכול להיות, האם בגלל שהוא חדש? או שהוא מציע שירות גרוע? או שפשוט אין לו לקוחות.. פתגם חכם אומר: הזול הוא בדרך כלל היקר. לא מזמן מתקשרת אלי האמא של הכלה ימים ספורים לפני החתונה בבקשה ובתחינה לעזור לה. מה קרה? שאלתי. המעצב שהיא סגרה איתו פשוט לא עונה לטלפון והיא חוששת מאוד שאולי הוא פשוט לא יגיע.. זה לא פשוט וזה מלחיץ ביותר. לחתונה אין מחזור ב. אם לא תהיה חופה מעוצבת בזמן, ככל הנראה לא תהיה חופה מעוצבת. פעלנו בזריזות מול מעצבת אחרת כדי לדאוג להם לחופה מושלמת במחיר משתלם מאוד (כל הציוד שלנו כבר היה מושכר לאירועים אחרים..)

הבחירה בין הממוצע ביותר ליקר ביותר: ביהלום תמצאו סגנונות שונים במחירים שונים. טיפ ממני אליכם: היקר ביותר הוא לא בהכרח המתאים ביותר בשבילכם. תחשבו על העתיד שלכם, על הדירה ועל המשפחה שבדרך. אם יש לכם כסף די והותר, תפנקו את עצמכם מגיע לכם. אבל גם עיצוב קלאסי ויוקרתי יכול  להיות פתרון מושלם להמון זוגות אז שיהיה לכם הרבה הצלחה והמון מזל טוב..הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.