למה להזמין קייטרינג?


בבואנו לערוך שמחה תמיד עולה השאלה האם להזמין קייטרינג או להתחיל לתפעל את בני המשפחה שכל אחד "יכין משהו"

בהתחלה זה נראה "בקטנה"

העלות הכספית הגבוהה נראית הנקודה המרכזית, כמובן שלהכנת האוכל נלוות חסרונות רבות, אך החיסרון הגדול – הוא הטרחה! בישול לכמות גדולה של אורחים, תוך עמידה בלחץ של זמנים, ושהאוכל יהיה באיכות גבוהה, הוא פרויקט שלם שמלווה בלחץ ודאגה
אם נודה על האמת מדובר בחוויה כלל לא פשוטה, לא נעימה ולא חסכונית.

לפעמים נדמה שהזמנת קייטרינג זו אופציה יקרה, אך אם נחשב את עלות הקניה של כל המצרכים הדרושים להכנת האוכל– למרות שתמיד חסר ועושים עוד ועוד "קניות קטנות" שעלותם לא נלקחה בחשבון, נגלה שהגענו לסכום מאד גבוה!

 יש לקחת בחשבון שהמבשל כמה שיידע לבשל טוב הוא מעולם לא בישל לכמות כ"כ גדולה של אנשים, יתרה מזו אין לו את התנאים הנדרשים כגון: משטחי עבודה, תנורים גדולים, מקררים לאחסון האוכל עד לאירוע.. ממילא הכל לוקח הרבה מאד זמן.. הלחץ בבית נמצא בשיא, באותו זמן כולם מעדיפים שלא להתקרב למטבח, ובכלל לא להיות בבית, ולסיום יש את ההובלה לאולם, הלוגיסטיקה הכרוכה באריזת האוכל בצורה הטובה ביותר שלא יישפך, ושלא ימעך היא משימה לא פשוטה בכלל.

האירוע מתנהל כך שבני המשפחה חלקם במטבח וחלקם מגישים את המנות, בצורה כזו –"כל המשפחה עובדת"
הם בטח לא נהנים מהאירוע, וגם אתם לא! כמובן-שטרחה זו כלל וכלל אינה משתלמת

המסקנה פשוטה: הזמנת קייטרינג היא הבחירה המשתלמת והזולה ביותר!!

אנחנו בקייטרינג יהלום www.cey.co.il עם ניסיון רב בתחום, והתאמת המנות והעיצובים לסוג האירוע והאורחים עושים את המרב, כך שתוכלו ליהנות ממנות גורמה עם מגוון רחב של טעמים וכמובן להסיר מעצמכם אחריות רבה על מנת שתגיעו לאירוע שלכם הכי רגועים ושלווים ותוכלו ליהנות ברגע שכ"כ חיכיתם לו.. בלי לדאוג לצד הטכני.

קייטרינג יהלום! נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעוץ בטלפון 058-322-6103

נכתב על ידי אסי לוי מפיק ומנהל אירועים מבית קייטרינג יהלום לשמחה מושלמת.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.