היי שמי אסי לוי מפיק אירועים כבר 6 שנים, אני מכיר את עולם האירועים מכל היבט ומכל זווית אפשרית. אפשר לומר שאני די מורגל לראות את המשפחות המחויטות והענובות מגיעות לאולם במבט מחויך ובתחושה הכל כל כך נפלאה של שמחה משפחתית. עם הזמן ההרגל עושה את שלו ואתה פחות מתרגש. 

אבל, וכאן האבל הגדול. גם אני עדיין מתרגש לראות את מתחם הכסא כלה המעוצב שמוכן לקראת בואה של הכלה. גם אחרי עשרות ומאות חתונות זה מרגש בכל פעם מחדש. אומרים שבנות מדמיינות במשך שנים את שמלת הכלה שלהם ואת הכניסה שלהם לאולם החתונה. האמת שהן צודקות, אלו חלק מהרגעים שלא שוכחים לכל החיים. 

בין אם את מתכוונת לחגוג את החתונה שלך באולם אירועים יוקרתי בהרצליה או באולם סטנדרטי יותר בירושלים או בכלל בבית כנסת השכונתי זה ממש לא משנה. כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה חייב להיות חלק בלתי נפרד מהחתונה. בזכות יהלום הפקות כל כלה יכולה להרשות לעצמה כסא כלה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר שמתאים למקומות היוקרתיים ביותר ומשדרג כל מקום בכמה רמות.

מה כולל כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה? 

קדם כל, חשוב לי להבהיר, שכסא אליהו הנביא של בית הכנסת הוא ממש לא כסא לכלה. גם לא ספסל יפה של האולם. גם אם יעטפו אותו בסדין או מפה יפה זה ממש לא כסא לכלה. כל כלה בישראל שרוצה לקבל את האורחים על כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה, צריכה לקבל בדיוק את מה שהיא רוצה. זה היום של הכלה. אפשר לחסוך בהוצאות אחרות אבל ממש לא על חשבון הכלה. הרגעים הללו שכל כלה זוכרת לכל החיים הם הרגעים החשובים ביותר בחתונה, וממש לא כדאי להתפשר עליהם. 

אז מה כולל כסא כלה מעוצב? הכסא כלה שלנו ביבוא אישי מאיטליה, דומה מאוד לספת לואי מפוארת בצבעי שמנת ועיטורים בגווני זהב. חשוב שהספה תהיה רחבה (ספת דו) כדי לאפשר לכלה לשבת בנינוחות, ולבנות נוספות שירצו לשבת על ידה לאחל מזל טוב או להתברך.. 

העיצוב של הכסא כלה הוא תלוי יכולות ודמיון יצירתי של מעצב האירוע. ביהלום מגוון דגמים של עיצובים, דגם בסיסי, דגם קלאסי, דגם היכל ודגמים נוספים. ההבדל בין הדגמים הוא בעיקר בגודל המתחם, והאלמנטים העיצוביים. בכל הדגמים נייצר מתחם על ידי וילונות רכים הפרוסים בגב הכסא כלה, ונוסיף עיצוב פרחים, וכמובן תאורת לדים חמה לאווירה מושלמת. 

מחיר השכרת כסא כלה מעוצב:

ביהלום, תיהנו מעיצובים מדהימים במחירים שונים המתאימים לכל אחד. החל מ990 ש"ח ועד ל5500 ש"ח. כל הדגמים יפים מאוד, ומייצרים אויירה קסומה של כלה ביום חופתה. ההבדלים במחירים נובעים מגודל המתחם של הכסא כלה, ומדרוגים נוספים. חשוב לציין שכל המחירים כוללים הובלה והרכבה, כשאתם קובעים באיזו שעה תרצו את הכסא כלה מוכן ומעוצב, כך שתוכלו להגיע להצטלם על הרקע המושלם הזה כבר בשעות המקודמות..

מבצע קורונה ממשיך! כסא כלה כולל עיצוב – 990 ₪ בלבד
הפופולארי!! כסא כלה דגם חישוק – 1500  
היוקרתיים!! כסא כלה דגמים יוקרתיים (דגמי זהב) – החל מ- 4500 ₪ 

הלקוחות של יהלום נהנים מכל העולמות, הצוות שלנו משקיע ומעניק תשומת לב מיוחדת לכל לקוחה, מאפשר גמישות מלאה, והכי חשוב אתם נהנים מעיצובים המדהימים ביותר, במחירים המשתלמים ביותר. 

רוצה עיצוב מלא לחתונה?

אם את רוצה עיצוב כולל לחתונה כולל חופה מפוארת ועיצוב שולחנות, אני מציע לך לבחור בחבילת עיצוב לחתונה, כך שהעיצוב הכולל ידבר באותה שפה, ובנוסף המחיר הכולל יהיה משתלם הרבה יותר מאשר לפצל את ההזמנות של העיצובים ממקומות שונים.  עיצוב מלא לחתונה כולל את מבנה החופה עם עיצוב במגוון דגמים, שביל מעוצב ותאורה מתאימה. בנוסף לעיצוב השולחנות עם מרכזי שולחן במגוון דגמים צבעים וסגנונות, לדוגמא: פרחים, שנדלירים, קריסטל, פמוטים, אגרטלים ועוד..

כשאת בוחרת בעיצוב מלא לחתונה, האולם מדבר בשפה אחידה, האווירה תהיה בדיוק כמו שאת רוצה, האורחים ירגישו אותך ואת התחושות שלך. אין כמו עיצוב חתונה, עם כלסא כלה מעוצב, חופה מסוגננת ושולחנות מפוארים להעביר לכולם את ההרגשה המלכותית והקסומה של יום חתונה מרגש במיוחד. 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.