את לקראת החתונה? רוצה מאוד להשקיע בחתונה אבל ההוצאות לא נגמרות? תחשבי על הרעיון הבא: כסא כלה בזול. אם הציעו לך כסא כלה במחיר מוזל אבל הוא נראה פשוט מדי לא מכבד ולא מכובד, לא בבית ספרנו. אנחנו לא מתפשרים על פחות מיוקרתי ומכובד.. בעקבות הקורונה הקמנו מיזם של "כסא כלה 990", מה זה אומר? כסא כלה מפואר כולל עיצוב מושלם, ב990 ש"ח כשהמחיר כולל הובלה הרכבה ופירוק. זה הפך להצלחה מסחררת. 

כמות ההודעות וההודאות שקיבלנו בעקבות המיזם גרמו לנו להבין שזה היה הדבר הנכון בזמן הנכון, והחלטנו שנמשיך עם המיזם הזה הלאה, לטובת משפחות רבות שחשות חנק בעקבות מבול ההוצאות הבלתי נגמרות של החתונה, כולל כל מה שנדרש מסביב. 

אנחנו שמחים להמשיך במיזם הזה שמוגדר כ"עסק חברתי", מצד אחד זהו עסק שמפרנס כמה משפחות, ומצד שני הוא מסייע לאין סוף משפחות ששמחות לחסוך כ1000 ש"ח בהוצאות החתונה. זה סכום לא מבוטל בהחלט, ואנחנו שמחים מאוד להיות במקום הזה. 

כסא כלה בזול, מה הוא כולל?

כיסא כלה מפואר? כן. עיצוב וילונות בגב הכסא? כן. פרחים ואגרטלים לצדדי הכסא? כן. תאורת לדים? כן. שביל לבן להשלמת התפאורה? כן.

המחיר כולל הובלה הרכבה ופירוק? כן. כל שנותר לכם ליצור קשר בהקדם ולבדוק אם התאריך שלכם פנוי, אנו נשריין לכם את התאריך ואתם תיהנו מכסא כלה מפואר במחיר זול ביותר.האם ניתן לשדרג? בהחלט.

נברשת - נברשת קריסטל בעלת 5 קנים 100 ש"ח בלבד.

גדרות אומנותיים כולל פרחים - תוספת גדרות אומנותיים בגב הכיסא כולל פרחים 400 ש"ח בלבד 


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.