בכל חתונה שהייתם אתם ודאי זוכרים כמה רגעים מרגשים במיוחד. אם תשאלו אורחים שהיו בחתונה בה הכלה ישבה על כיסא כלה מעוצב במיוחד לחתונה, הם תמיד יספרו לכם על הרגעים המרגשים הללו. הכלה יושבת על הכיסא כשסביבה חברות קרובות ובנות המשפחה, ונושאת תפילה חרישית לבורא עולם שהבית אותו היא בונה הלילה יהיה בניין עדי עד, שהאושר והשלווה ישכנו בביתה, ושתהיה מאושרת לצד בעלה לאורך כל חייהם..

כמי שמפיקים ומעצבים כיסא כלה לחתונה אנחנו עדים שוב ושוב לרגעים המרגשים כל כך, שבהם החתן ניגש עם ההורים לכסות את פני הכלה ב"הינומא". כשהמבטים שלהם נפגשים זה תמיד משרה אווירה מיוחדת מאוד שאי אפשר להסביר אותה במילים, אבל כמו שאתם בוודאי יודעים אווירה מיוחדת לא נוצרת סתם. אם הכלה תשב על כיסא של האולם, אף אחד לא ישים לב לתפילה שלה, וגם לא לרגעים בהם החתן ניגש לכסות את פני הכלה. 

כמו בכל תחום בחיים, עיצוב וסטייל נכונים מייצרים אווירה שונה. אם תיכנסו לחנות של פארם והעיצוב יהיה כמו של חנות ירקות, לא תהיו מסוגלים לקנות שם כלום. למה? הרי זה אותם מוצרים בדיוק? כי לעיצוב וסטייל יש משמעות בכל פעולה והחלטה שלנו. כמו שאנחנו בוחרים בית מלון לפי הקו העיצובי שלו, כך אנחנו בוחרים מסעדה לפי האווירה, ואפילו את אולם השמחות בו נערוך את החתונה נרצה שישדר אווירה יוקרתית מעוצבת מסוגננת ומתאימה לחתונה. 

על מה לשים לב בבחירת כיסא כלה לחתונה

כשאתם באים לבחור כסא כלה לחתונה כדאי ומומלץ לשים לב לפרמטרים הבאים:
1. עיצוב יוקרתי - זה נכון שיש לא מעט מעצבות שבוחרות בכיסא של האולם מוסיפות כמה זרים או אגרטלים וקוראות לזה כיסא כלה. אבל כדאי מאוד לבדוק את הגלריה שלנו, לראות את העיצובים של הכיסאות כלה לחתונה, איזה פאר והדר, איזו אווירה מיוחדת, והכל בזכות עיצוב יוקרתי ולא מתפשר.
2. מיקום החתונה - אם אתם בוחרים להתחתן באולמות באזור הצפון או הדרום, שימו לב שרוב ככל הסיכויים שאין להם אפשרות להציע לכם כיסא כלה לחתונה, כיוון שרוב הלקוחות שם לא מבקשים את השירות הזה (הפסד שלהם :) ) כדאי ליצור קשר בהקדם ולשריין את התאריך שלכם שלא ייתפש ע"י לקוחות אחרים ולא נוכל לתת לכם מענה.
3. מחיר שווה - הסיבה למחירים הגבוהים שמבוקשים על ידי לא מעט ממעצבי אירועים תלויה בכמה גורמים. המוצרים יקרים מאוד, הבלאי הגבוה, השינוע וצוות ההובלה הרכבה ופירוק, כל אלו ועוד גורמים למחירי גבוהים בהחלט. ממוצע המחיר לכיסא כלה במה הגבוהה ובסגנון כמו שאנחנו מציעים עומדים על 2000-4500 ש"ח. 

אנחנו מציעים לכם במחירים שווים ומשתלמים במיוחד. החל מ990 ש"ח בלבד כולל ההובלה הרכבה ופירוק. זהו מחיר שווה לכל נפש והעיצוב יוקרתי ומושלם ממש.. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו וליהנות מכיסא כלה לחתונה שיהפוך את החתונה שלכם למרגשת ובלתי נשכחת..

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.