איך לבחור קייטרינג

השלב הראשון לבחירת הקייטרינג המתאים לכם

כבר בתחילת הדרך חשוב להבין מהי מסגרת התקציב העומדת לרשותנו, כך נוכל לסווג את הקייטרינגים המתאימים לנו מבחינת העלות הכלכלית של האירוע,
כמובן שמסגרת התקציב חשובה גם לחברת הקייטרינג על מנת שיוכלו להתאים לנו את עלות המנה כדי שהאורחים יקבלו את המנה המפוארת ביותר בהתאם לתקציב שלנו.


התייעצות עם מכרים שכבר לקחו קייטרינג כלשהו

יש לא מעט אולמות אירועים שעובדים עם ספקים מכל התחומים (ממעצבי פרחים ועד צלמים), אפשר לבקש המלצות על קייטרינג מחברים או משפחה שערכו אירוע לא מכבר,
כמובן אם אהבנו את האוכל שהוגש באירוע שלהם.
המלצות זו הנקודה החשובה ביותר כך בעצם נשאר לנו להחליט מתוך מספר אופציות טובות..

סקר קטן

אחרי שקיבלנו המלצות חמות על מס' חברות קייטרינג נבקש הצעות מחיר מכל אחת מהן על אותו שרות בדיוק. יש לברר האם ההגשה מרכזית או אישית, כמה מלצרים יהיו, וכו'.. כך נוכל לדעת איזו חברת קייטרינג הכי מתאימה לנו.

אורחים שומרי כשרות

בכל אירוע יש אורחים שומרי כשרות, חשוב לבחור קייטרינג ברמה גבוהה עם זאת שיש להם כשרות שמקובלת על רוב האנשים אחד מהם הוא קייטרינג יהלום www.cey.co.il שידוע במגוון סגנונות האוכל שלו בייחודיות הטעמים ובשפע..

סגנון האוכל שמועדף על האורחים שלנו

סגנון האוכל אותו יעדיפו האורחים יקל עליכם להחליט עם איזה קייטרינג לסגור,
בסופו של דבר האורחים שלכם שבאים לשמוח אתכם בשמחתכם באים גם לאכול על כן חשוב שהם ייהנו מהמנות שמוגשות להם.


שרות בחיוך

נושא השרות של חברת הקייטרינג חשוב לא פחות, נבדוק איך הם עונים לנו והדרך שבה הם מתייחסים אל השאלות והבקשות שלנו, האם יש להם תבנית ברורה לכל אירוע או שהם מתאימים אירוע לפי הצרכים של בעלי השמחה.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.