כסא כלה מעוצב


היי שמי אסי לוי מפיק אירועים כבר 6 שנים, אני מכיר את עולם האירועים מכל היבט ומכל זווית אפשרית. אפשר לומר שאני די מורגל לראות את המשפחות המחויטות והענובות מגיעות לאולם במבט מחויך ובתחושה הכל כל כך נפלאה של שמחה משפחתית. עם הזמן ההרגל עושנה את שלו ואתה פחות מתרגש. אבל, וכאן האבל הגדול. 

גם אני עדיין מתרגש לראות את מתחם הכסא כלה המעוצב שמוכן לקראת בואה של הכלה. גם אחרי עשרות ומאות חתונות זה מרגש בכל פעם מחדש. אומרים שבנות מדמיינות במשך שנים את שמלת הכלה שלהם ואת הכניסה שלהם לאולם החתונה. האמת שהן צודקות, אלו חלק מהרגעים שלא שוכחים לכל החיים. 

בין אם את מתכוונת לחגוג את החתונה שלך באולם אירועים יוקרתי בהרצליה או באולם סטנדרטי יותר בירושלים או בכלל בבית כנסת השכונתי זה ממש לא משנה. כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה חייב להיות חלק בלתי נפרד מהחתונה. בזכות יהלום הפקות כל כלה יכולה להרשות לעצמה כסא כלה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר שמתאים למקומות היוקרתיים ביותר ומשדרג כל מקום בכמה רמות. 

מה כולל כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה? 

קדם כל, חשוב לי להבהיר, שכסא אליהו הנביא של בית הכנסת הוא ממש לא כסא לכלה. גם לא ספסל יפה של האולם. גם אם יעטפו אותו בסדין או מפה יפה זה ממש לא כסא לכלה. כל כלה בישראל שרוצה לקבל את האורחים על כסא כלה מעוצב ברמה גבוהה, צריכה לקבל בדיוק את מה שהיא רוצה. זה היום של הכלה. אפשר לחסוך בהוצאות אחרות אבל ממש לא על חשבון הכלה. הרגעים הללו שכל כלה זוכרת לכל החיים הם הרגעים החשובים ביותר בחתונה, וממש לא כדאי להתפשר עליהם. 

אז מה כולל כסא כלה מעוצב? הכסא כלה שלנו ביבוא אישי מאיטליה, דומה מאוד לספת לואי מפוארת בצבעי שמנת ועיטורים בגווני זהב. חשוב שהספה תהיה רחבה (ספת דו) כדי לאפשר לכלה לשבת בנינוחות, ולבנות נוספות שירצו לשבת על ידה לאחל מזל טוב או להתברך.. 

העיצוב של הכסא כלה הוא תלוי יכולות ודמיון יצירתי של מעצב האירוע. ביהלום מגוון דגמים של עיצובים, דגם בסיסי, דגם קלאסי, דגם היכל ודגמים נוספים. ההבדל בין הדגמים הוא בעיקר בגודל המתחם, והאלמנטים העיצוביים. בכל הדגמים נייצר מתחם על ידי וילונות רכים הפרוסים בגב הכסא כלה, ונוסיף עיצוב פרחים, וכמובן תאורת לדים חמה לאווירה מושלמת. 

מחיר השכרת כסא כלה מעוצב:

כל המחירים כוללים הובלה והרכבה.
(אם נדרשת העלאה או הורדה במדרגות, תוספת תשלום של 100 ₪ לכל קומה) 

כסא כלה דגם בסיסי – 1500 ₪ 

כסא כלה דגם קלאסי – 2500 ₪ 

כסא כלה דגמים יוקרתיים – 4000 ₪ 


אם את רוצה עיצוב כולל לחתונה כולל חופה מפוארת ועיצוב שולחנות, אני מציע לך לבחור בחבילת עיצוב לחתונה, יש לנו מבצעים מדהימים שיעשו לך ממש טוב על הלב. דוגמאות? 

חבילת עיצוב לחתונה 1 – 3000 ₪
החבילה כוללת חופה מפוארת, כסא כלה דגם בסיסי, ו12 מרכזי שולחן

חבילת עיצוב לחתונה 2 – 4200 ₪
החבילה כוללת חופה מפוארת, כסא כלה דגם קלאסי, ו12 מרכזי שולחן 

חבילת עיצוב לחתונה 3 – 4980 ₪
החבילה כוללת חופה מפוארת, כסא כלה דגם קלאסי, ו25 מרכזי שולחןכסא כלה מעוצב | שירות אישי ביהלום הפקות לחתונה מושלמת
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.